Başlık Konusu: Sivasspor Taraftar Derneği | sivasspor.web.tr :: Avcılar Belediye Başkanı Sayın Dr. Handan TOPRAK BENLİ Başkanımızı Ziyaret

Gönderen RECEP_YUKSEL on 09/08/2017
#1

sivasspor.web.tr/images/news/handan_toprak.jpg
İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği Yönetimi olarak Avcılar Belediye Başkanı ve Hemşehrimiz Sayın Dr. Handan TOPRAK BENLİ'yi ziyaret ettik. Sıcak bir ortamda bizleri karşılayan Avcılar Belediye Başkanı Hemşehrimiz Sayın Dr. Handan TOPRAK BENLİ ile kendisine geç olduğunu beyan ettiğimiz ziyaretimizden dolayı incelik olarak kırmızı beyaz çiçek götürdük ve önce bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı bazı konuları açığa kavuşturduk. Kendisi de bir Sivas aşığı Sivas'ın Selçuklu Motifleri, Osmanlı Eserleri ve Cumhuriyet Temelinin Atıldığı Sultan Şehri Yiğido'su olduğunu beyan etti. Yarım saat süren ziyarette bizlere güzel konular anlattı ve çaylarımızı içip fazla zamanın almadan Başkanımız nezaketinde Başkanlık Makamında aynı sıcak bir ortam ayrıldık. Sayın Dr. Handan Toprak BENLİ Başkanımızı önemli zamanından bizlere zaman ayırıp misafir etiği için teşekkür ederiz Sıcak bir ortamda güzel muhabbet için İSTDER Yönetimi Olarak çok teşekkür ederiz.

Düzenleyen RECEP_YUKSEL on 10/24/2020

Gönderen RECEP_YUKSEL on 09/09/2017
#2

Sayın Dr. Handan Toprak BENLİ Başkanımızı önemli zamanından bizlere zaman ayırıp misafir etiği için teşekkür ederiz Sıcak bir ortamda güzel muhabbet için Recep YÜKSEL olarak teşekkür ederim.

Düzenleyen RECEP_YUKSEL on 10/24/2020

Gönderen unsalyildiz on 09/09/2017
#3

Annemin rahatsızlığı dolayısıyla katılamadım. Sayın Handan hanımın davetine gelmek isterdim. İnşallah başka bir zamanda bizde onu ağırlarız yada tekrar misafiri oluruz. İlgisinden ve davetinden dolayı oldukça müteşşekkiriz. Sivaslı olarak kendisi işe gurur duyuyoruz.

Gönderen ramazan58 on 09/09/2017
#4

Sayın avcilar belediye baskani handan toprak hanima istderi yerinde misafirperverligi icin teşekkürler gorevinde başarılar diliyorum. .

Gönderen omercoskun on 09/10/2017
#5

Derneğimizi makaminda kabullerri için teşekkurler sayin başkan 'a

Gönderen serkankeskin on 09/10/2017
#6

Handan toprak hanımefendi ye Sivas'a olan ilgisinden ve istderi misafir etmesinden dolayı teşekkür ederiz