19 Eylül 2018 08:56:47
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
Josephvup
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
kunt312
JoshuaNor
Loladymn
Haroldpaupe
Sosyal Ağ'da İstder
Bakkal coşkulu bir takım istiyor!
Sivasspor Haberlerinews: bakkala_guven_oyu.jpg
Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, ''Coşkulu, keyif veren, iyi bir takım oluşturmayı düşünüyoruz'' dedi.

Geride kalan 2009-2010 sezonunda zor günler geçiren Sivasspor'un ligde kalmasında büyük pay sahibi olan ve kulüple yeni sezon için de sözleşme yenileyen teknik direktör Mesut Bakkal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Transferde hiç aceleci olmadıklarını ifade eden Bakkal, iskelet bir kadrolarının olduğunu, bu iskelet kadroya uygun 5-6 oyuncu transfer edeceklerini söyledi.

İç transferde, sözleşmesi biten Mehmet Yıldız, Murat Sözgelmez ve Hayrettin Yerlikaya ile sözleşme yenilediklerini, mukavelesi biten bazı oyuncularla da görüşmelerin devam ettiğini anlatan Bakkal, takımın iskeletini oluşturan bu oyuncuların takımda kalmasının önemli olduğunu vurguladı.
Şu anda transfer piyasanın çok yüksek olduğunu ifade eden Bakkal, ''Onun için de biraz ince eleyip sık dokuyoruz. Coşkulu, keyif veren, iyi bir takım oluşturmayı düşünüyoruz. İyi bir takım oluşturmayı düşünüyoruz. Yönetimle birlikte bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güzel bir takım oluşacak'' dedi.
Kadroyu iyi futbolcularla takviye edeceklerini belirten Bakkal, ''İyi oyuncu alacağız, 10 tane oyuncu alacağımıza, 5 tane iyi oyuncu alacağız'' ifadelerini kullandı.
Bakkal, sözleşmesi sona eren Sedat Bayrak ve Abdurrahman Dereli'nin takımda kalıp kalmayacağının sorulması üzerine, ''Sivasspor'u bırakıp gideceklerini zannetmiyorum. Herhalde kendileri için en güzel kararı vereceklerdir. Ben ve kulübümüz, kendileriyle çalışmak istediğimizi ilettik'' dedi.