21 Temmuz 2018 12:53:39
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
EvgeniiKen
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Sosyal A'da stder
Roberto Carlos istifa etti!
Roberto Carlos istifa etti!

 

Son Dakika Roberto CARLOS BIrakt

Roberto Carlos istifa etti!

Bu sezon Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupas'nda kötü sonuçlar alan Sivasspor'da teknik direktör Roberto Carlos istifa etti.

Sivasspor üst üste gelen baarsz sonuçlarn ardndan teknik direktör Roberto Carlos ile karlkl olarak anlaarak yollarn ayrma karar ald.

Sivasspor'un dün Süper Lig'de stanbul Baakehir'e 2-0 yenilmesinin ardndan akam saatlerinde toplanan yönetim kurulu durum deerlendirmesi yapt. Bu sabah yeniden toplanan yönetim kurulu teknik direktör Roberto Carlos'un da katlm ile bir toplant gerçekletirdi. Yaplan toplantda Sivasspor'un menfaatleri dorultusunda karlkl olarak sözlemenin feshedilmesi karar çkt. Taraflarn karlkl anlamasyla Roberto Carlos ile Sivasspor'un yollar ayrld. Sivasspor'un hemen yeni teknik direktör araylarna balayaca ve baz isimler ile temasa geçilecei örenildi.

Carlos, dün stanbul Baakehir maçndan sonra yapt açklamada u aamada ayrlmay düünmediini, bu noktada yaplacak bir ayrln takma ihanet olabileceini söylemiti. Carlos'un bugün veya yarn kentten ayrlmas bekleniyor.

Carlos, Sivasspor Teknik Direktörlüü görevine geçen sezon banda getirilmiti. Roberto Carlos yönetiminde geçen sezon ligi 53 puanla 5'inci srada tamamlayan krmz-beyazl ekip, bu sezon 14 maçta 10 puan toplayarak 17. srada kald.Yolun Açk Olsun Roberto CARLOS