18 Temmuz 2018 08:15:49
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Donaldbuh
Sosyal A'da stder
Sivasspor 3-2 Gaziantepspor
Sivasspor 3-2 Gaziantepspor

0' Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda oynanacak müsabakada hakem Ali Palabyk düdük çalacak.

1' Müsabaka Gaziantepsporlu oyuncularn vuruuyla balyor.

2' Ceza yaynn sol çapraznn biraz gerisinden kullanlan serbest vuruta Cicinho'nun vuruu barajdan geri geliyor. Dönen topa hareketlenen Ziya Erdal geliine sert vuruyor ancak top kalenin sa tarafndan dar gidiyor.

4' Sivasspor maça hzl balyor. Konuk ekip Gaziantepspor bu dakikalarda kendi sahasndan çkmakta güçlük çekiyor.

5' Ceza yay sa çapraznda topla buluan Mustafa Durak yerden kaleyi düünüyor ancak top kalenin sol tarafndan dar gidiyor.

5' Sa kanattan ceza yayna hareketlenen Cicinho sol aya ile vuruyor ancak top sol kale direinin hemen üzerinden dar gidiyor.

8' Sivasspor ksa paslarla rakip yar alanda organize olmaya çalyor.

10' Sa kanattan gelien Sivasspor atanda Cicinho ortasn penalt noktasna doru gönderiyor ancak savunma topu karlyor.

11' Sol kanattan hzl gelien Sivasspor atanda Aydn'n pasnda ceza sahas sol çapraznn hemen gerisinde topla buluan Aatif Chahechouhe yerden kaleyi düünüyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas üzerine gelen topu rahatlkla kontrol ediyor.

14' Oyunun bu bölümünde karlkl top kayplar ile mücadele devam ediyor.

15' GOOOLL!! Sivasspor, John Utaka ile öne geçiyor. Sol kanattan kullanlan köe vuruunda Aydn Karabulut ortasn altpas çizgisi ile penalt noktas arasna doru gönderiyor. Gelen topa yükselen John Utaka kafa vuruunu yapyor ve topu sa köeden filelerle buluturuyor.

18' Topla birlikte sa çaprazdan ceza alanna sokulan Abdou Traore ara pasn Cenk Tosun'a doru gönderiyor. Ceza yay bölgesinden ceza sahasna giren Cenk Tosun vuruunu yapyor ancak top kalenin üzerinden dar gidiyor.

20' Savunma arkasna atlan uzun topa Serdar Özbayraktar hareketleniyor ancak tecrübeli oyuncunun pozisyonu ofsayt.

23' Bu dakikalarda ev sahibi Sivasspor kendi yar sahasndan çkmakta güçlük çekiyor.

25' Ceza yayna hereketlenen Aydn, takm arkada Utaka ile paslaarak ceza alan çizgisinde topu kontrol ediyor. Sa aya ile topu havalandran aydn sol aya ile vole vuruunu yapyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas uzanarak topu kontrol ediyor.

27' Sivasspor gole çok yaklat. Sol çaprazdan ceza sahasna giren Aydn son çizgiye inmeden pasn altpas çizgisi sol çaprazndaki arkada Burhan'a gönderiyor. Gelen topu kontrol eden Burhan vuruunu yapyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas sa köeye giden topu uzanarak çkartyor.

27' Sa kanattan kullanlan köe vuruunda Cicinho ortasn penalt noktasna doru gönderiyor. Savunmadan seken top ceza yaynn gerisinde Kadir kontrol ediyor. Kadir bekletmeden çok sert vuruyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas sol köeye giden topu uzanarak çkartyor.

30' Müsabakada üçte birlik bölüm geride kalrken ev sahibi Sivasspor'un topla oynamadaki üstünlüü devam ediyor.

34' GOOOLL!! Gaziantepspor, enol Can ile beraberlii yakalyor. Sol kanattan kullanlan köe vuruunda Bekir Ozan ortasn altpas alanna doru gönderiyor. Kaleci Korcan' aan topa enol yükseliyor ve kafa vuruu ile topu filelerle buluturuyor.

37' Oyunun bu bölümünde karlkl faullerle mücadele devam ediyor.

39' Sa kanattan kullanlan köe vuruunda Aydn Karabulut ortasn ön diree doru gönderiyor ancak kaleci Zydrunas Karcemarskas çkyor ve topu yumruklar ile uzaklatryor.

43' Hava topu mücadelesinde Cenk Tosun, rakibi Ümit Kurt'a faul yapyor. Pozisyon sonrasnda hakem Ali Palabyk, Cenk Tosun'u sözlü olarak uyaryor.

45' Sa kanattan gelien Sivasspor atanda Aydn ortasn ceza alanna doru gönderiyor. Savunmadan seken topu ceza yay sa çapraznda Adem kontrol ediyor. Adem bekletmeden sol aya ile vuruyor ancak top kalenin sol tarafndan dar gidiyor.

45' Dördüncü hakemin iaretiyle müsabakann ilk yarsnn sonuna en az 2 dakikalk oynanmam süre bölümü ekleniyor.

45' Hakem Ali Palabyk'n düdüü ile müsabakann ilk yars sona eriyor.

46' Müsbakann ikinci yars Sivassporlu oyuncularn vuruuyla balyor.

46' kinci yarnn banda ilk oyuncu deiiklii Gaziantepspor cephesinden geliyor. lk yarda kolundan sakatlanan Zydrunas Karcemarskas karlamaya devam edemiyor ve yerine Serdar Kulbilge oyuna dahil oluyor.

49' Sa kanattan gelien Sivasspor atanda Burhan Eer ortasn altpas alanna doru gönderiyor ancak kaleci Serdar çkyor ve yumruklar ile topu uzaklatryor.

51' Sivasspor ksa paslarla rakip yar alanda organize olmaya çalyor.

52' Sol çaprazdan ceza alanna sokulan Serdar'n pasnda Cenk Tosun topu düzelterek sa aya ile vuruyor ancak savunmadan seken top kalenin üzerinden dar gidiyor.

52' Sa kanattan kullanlan köe vuruunda Haris Medunjanin ortasn penalt noktasna doru gönderiyor. Savunma ile birlikte yükselen enol Can kafa vuruunu yapyor ancak vuruu istedii gibi olmuyor ve top kalenin üzerinden farkl bir ekilde dar gidiyor.

55' Orta alan mücadelesinde Bekir Ozan Has topa eliyle müdahale ediyor ve hakem Ali Palabyk tarafndan sar kart ile cezalandrlyor.

57' Aydn'n pasnda sol çaprazda topla buluan Aatif Chahechouhe ceza alan çizgisine paralel olarak sa tarafa doru topu sürüyor ve yayn sa tarafndan yerden kaleyi düünüyor ancak top sol kale direinin yanndan dar gidiyor.

58' Sivasspor'da Aydn Karabulut, rakibi Abdou Traore'ye yapt faul sonrasnda sar kart görüyor.

60' Gaziantepspor cephesinde ikinci oyuncu deiiklii gerçekleiyor. Serdar Özbayraktar oyundan alnrken yerine Marek Sapara oyuna dahil oluyor.

62' Ceza sahasna cepheden yaklaan Mustafa Durak sol aya içi ile kaleyi düünüyor ancak top kalenin sol tarafndan dar gidiyor.

62' Ceza sahasna cepheden yaklaan Mustafa Durak sol aya içi ile kaleyi düünüyor ancak top kalenin sol tarafndan dar gidiyor.

63' Müsabakann üçte ikilik bölümü geride kalrken ev sahibi Sivasspor'un topla oynamadaki üstünlüü devam ediyor.

64' Sa çaprazdan ceza alanna sokulan Muhammed Ildiz ara pasn ceza sahas içerisi sa çaprazna hareketlenen Cenk'e gönderiyor. Topla buluan Cenk vuruunu yapyor ancak açy kapatan Korcan ayaklar ile topu çkartyor.

66' Bu dakikalarda konuk ekip Gaziantepspor rakip yar alanda basksn artryor.

67' Sivasspor cephesinde ilk oyuncu deiiklii gerçekleiyor. Kadir Bekmezci oyundan alnrken yerine Hakan Arslan oyuna dahil oluyor.

70' Sa kanatta topla buluan Sapara ileri uçtaki arkada Cenk'e doru uzun oynuyor ancak golcü oyuncunun pozisyonu ofsayt. Pozisyonun ardndan Cenk, hakemin düdüünden sonra topa vurduu gerekçesi ile sar kart görüyor.

71' GOOOLL!! Sivasspor, Burhan Eer ile tekrar öne geçiyor. Ceza alan sol çaprazna yakn bir mesafeden kullanlan serbest vuruta Cicinho ortasn arka diree doru gönderiyor. Gelen topa hareketlenen Burhan Eer kafa vuruunu yapyor ve topu sa köeden filelerle buluturuyor.

74' Gaziantepspor cephesinde son oyuncu deiiklii gerçekleiyor. Mustafa Durak oyundan alnrken yerine Muhammet Demir oyuna dahil oluyor.

76' Kaleyi cepheden gören ceza yaynn biraz gerisinde bulunan bir noktadan kullanlan serbest vuruta Marek Sapara dorudan kaleyi düünüyor ancak baraj aan top sol kale direinin yanndan dar gidiyor.

78' Marius Stankevicius'un ara pasnda ceza sahas içi sa çapraznda topla buluan Abdou Traore sa aya ile vuruyor ancak kaleci Korcan ayaklar ile topu çkartyor.

80' Bu bölümde karlkl top kayplar ile mücadele devam ediyor.

81' Ceza alan içinde topla buluan Burhan sa tarafndaki arkada Aatif Chahechouhe'ya pasn gönderiyor. Aatif Chahechouheson çizgiye inmeden yerden çok sert vuruyor ancak kaleci Serdar topu çkartyor ve savunma tehlikeyi uzaklatryor.

82' Sivasspor'da Burhan Eer, kaleci Serdar Kulbilge'ye yapt faul sonrasnda sar kart görüyor.

83' Ceza alan sa çizgisi gerisinden kullanlan serbest vuruta Bekir Ozan ortasn penalt noktasna doru gönderiyor ancak savunma topu karlyor.

86' Sivasspor cephesinde ikinci oyuncu deiiklii gerçekleiyor. Aatif Chahechouhe oyundan alnrken yerine Aykut Öztürk oyuna dahil oluyor.

86' GOOOLL!! Gaziantepspor, Marek Sapara ile tekrar eitlii yakalyor. Sa kanatta topla buluan Abdou Traore pasn ceza alan sa çaprazndaki arkada Muhammet Demir'e gönderiyor. Muhammet dönüyor ve ceza yay içerisindeki arkada Marek Sapara'y görüyor. Sapara sa aya içi ile vuruunu yapyor ve topu sa köeden filelerle buluturuyor.

88' Gaziantepspor'da kaleci Serdar oyunu yavalatmaya yönelik hareket ettii gerekçesi ile sar kart görüyor.

89' Oyunun son dakikalarnda Gaziantepspor rakip yar alanda daha çok gözüken takm olarak gözümüze çarpyor.

90' Müsabakann sonuna en az 3 dakikalk oynanmam süre bölümü ekleniyor.

90' Ceza alan sol çaprazna yakn saylabilecek bir noktadan kullanlan serbest vuruta Sapara ortasn penalt noktasna doru gönderiyor. Bu bölümde oluan ksa süreli karambolden sonra savunma topu uzaklatryor.


90' GOOOLL!! Sivasspor, John Utaka'nn son dakika golü ile öne geçiyor! Sa kanattan gelien atakta Cicinho ortasn yerden arka diree doru gönderiyor. Savunmay geçen topa hareketlenen John Utaka aya ile tek vuruunu yapyor ve topu filelere gönderiyor.

90' Mücadelede baka pozisyon olmuyor ve hakem Ali Palabyk müsabakann bittiini belirten son düdüünü çalyor.

Yorum
Henz yorum yazlmam.
Yorum yaz
Yorum gndermek iin ltfen ye girii yapn.
Oylama
Sadece yeler oylayabilir.

Oy verebilmek iin ltfen ye olun ya da ye girii yapn.

Henz bir oylama yaplmam.