21 Temmuz 2018 12:55:25
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EvgeniiKen
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Sosyal Ağ'da İstder
Bakkal: "Önemli olan lige tutunmaktı"
Sivasspor Haberlerinews: onemli_olan_ligde_tutunmakti.jpgBakkal, 3-3 sonuçlanan maçın ardından yaptığı açıklamada, öncelikle ligde kaldıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Zorlu bir dönem geçirdiklerini belirten Bakkal, ''Bu maça bu şekilde çıkmak zannediyorum 6 hafta önce imkansız görünüyordu ama bunu hep beraber gerçekleştirdik ve Sivasspor tekrar hak ederek Süper Lig'de kaldı, bu maça çıktı'' diye konuştu.

Maça iyi başladıklarını ve çok erken gol bulduklarını ifade eden Bakkal, yan toptan 2 gol yediklerini ve devre arasına 3-1 geride girdiklerini, ikinci devrede maçı çevirmesini bildiklerini belirtti.

Bu sene kazandıkları en büyük özelliğin, geriye düştükleri maçları çevirmek olduğunu kaydeden Bakkal, ''Süper Lig'de 3-1'den sonra 3-3'e getirmek bayağı bir mücadele ister. Oyuncularımı kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burada inanılmaz derecede huzurlu ve mutlu çalıştık. İnşallah çalışmaya da devam ederiz ama önemli olan bu sene ligde tutunmayı başarmaktı, onu da başardık. Bütün herkese, tüm taraftarlara, futbolculara teşekkür ediyorum. Herkes için hayırlı uğurlu olsun'' diye konuştu.

Sivasspor'da kalıp kalmayacağının ve yönetimden bu konuda teklif gelip gelmediğinin sorulması üzerine Bakkal, ''Konuşacağız, ben maçlar bitmeden konuşmayacağım demiştim, şimdi maçları bitirdik, inşallah bu hafta içinde netleşir, sizin de haberiniz olur'' dedi.

Kaynak: Fanatik