26 Nisan 2019 05:35:43
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Lopez: Böyle hakemler maçlarımıza atanmasın
Lopez: Böyle hakemler maçlarımıza atanmasın

Sivasspor yardımcı antrenörü Cesar Mendiondo Lopez, 2-1 kaybettikleri Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı açıklamada, kendilerine karşı olumsuz maç yöneten hakemlerin kalan 10 hafta süresince maçlarına atanmamasını istedi.

Sivasspor’un deplasmanda Gençlerbirliği’ne mağlup olduğu karşılaşma sonrası yardımcı antrenörü Cesar Mendiondo Lopez ve futbolcular Korcan ile Navratil açıklamada bulundu. Karşılamanın iki bölümden oluştuğunu vurgulayan Lopez, şöyle konuştu:

"Birinci bölüm bizim golümüzden önceki bölüm. Diğeri ise biz gol attığımızdan sonra ki bölüm. Golden sonra hakem tamamen bizin aleyhimizde bir yönetim sergiledi. Bütün ataklarımız faul ile durduruldu. Bütün hareketlerimize faul çalındı. Sonra kartlar ortaya çıktı. Haksız gördüğümüz kırmızı kartlar var. Maç tamamen aleyhimize döndürüldü. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Ama tek bir dileğimiz var. Umarım bu hakem veya bize karşı olumsuz yönetim sergileyen hakemler bir daha maçlarımızı yönetmezler."

Kalesinde başarılı bir oyun sergileyen ancak 2 gole engel olamayan kaleci Korcan ise, galibiyet için Ankara’ya geldiklerini ifade ederek, "Yaptığımız küçük hatalar maçın sonucunu etkiledi. Kaptanımızın haksız kart görmesi.

Penaltının penaltı olduğunu düşünmüyorum. Neticede yenildik. Ama hakem yönetiminden kaynaklanan yenilgiler üzücü oluyor. Yapacak bir şey yok. Önümüzde ki Trabzonspor maçına bakacağız." şeklinde konuştu. 

Defans oyuncusu Navratil ise, çok söyleyecek bir şey olmadığını maça çok iyi başladıklarını vurgulayarak, "Golü bulduk ama bazı şeyler tersine döndü. Olmaması gereken kırmızı kartlar oldu. Daha sonra maç bizim aleyhimizde dönmeye başladı. Az kişi kaldık az kişi ile defans yapmaya çalıştık. Ama bir pozisyon verdik o da gol oldu. 2-1’lik sonuç çıktı. Üzgünüz." dedi.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.