26 Nisan 2019 09:22:41
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Aatif: "Hedefimiz ligi ilk 5 içinde bitirmek"
Aatif: "Hedefimiz ligi ilk 5 içinde bitirmek"

Spor Toto Süper Lig’de 9 golle en çok gol atan oyuncu konumundaki Aatif Chahechouhe, sergilediği başarılı performans hakkında, "Bu sezonki performansımı takımımızın başarısına bağlıyorum. Takım olarak iyi bir hava yakaladık. Ben de üzerime düşen görevi yerine getiriyorum" dedi.


Galatasaray maçına da değinen golcü futbolcu, "Galatasaray maçı çok önemli. Galatasaray’ı yenmemek için hiçbir sebebimiz yok. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bu sezon ligi ilk 5 içinde tamamlamayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Futbol kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini ifade eden Chahechouhe, "Türkiye’de kalmak istiyorum. Ama transfer teklifleriyle henüz ilgilenmiyorum. Önümüzde uzun bir sezon var ve ben de şu anda Sivasspor’un başarısı için elimden geleni yapmaya çalışıyorum" dedi.

Roberto Carlos’tan da övgüyle bahseden yıldız oyuncu, "Roberto Carlos gibi bir dünya yıldızı Sivas’ta çok güzel bir ambians yarattı. Onunla çalışmak çok keyifli. Deneyimlerinden faydalanma fırsatı yakalıyoruz" diye konuştu.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Harika! Harika! 100% [1 Oy]
Çok İyi Çok İyi 0% [Oylanmamış]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 0% [Oylanmamış]