26 Nisan 2019 05:26:24
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Carlos: "Çok iyi bir hava yakaladık"
Carlos: "Çok iyi bir hava yakaladık"

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos ile Aatif Chahechouhe, NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Takım olarak çok iyi bir hava yakaladıklarını belirten Carlos, Galatasaray deplasmanından iyi bir sonuçla ayrılmaya çalışacaklarını söyledi.


Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos ile Aatif Chahechouhe, NTV Spor'un sorularını yanıtladı."Çok iyi bir hava yakaladık"


Teknik direktör olarak daha önceki deneyimlerini oyuncularına aktarmaya çalıştığını belirten Roberto Carlos, şu anda çok iyi bir hava yakaladıklarını söyledi. Galatasaray ile oynayacakları maçın çok zorlu geçeceğini belirten Brezilyalı teknik adam, iyi bir sonuç almaya çalışacaklarını ifade etti. 


Teknik adam olarak Türkiye’ye gelme kararını hakkında konuşan Carlos, "Hayatımda verdiğim anlık kararlardan biriydi. Çok iyi bir karar oldu benim için. Kulüp başkanımız bana kapılarını sonuna kadar açtı. Çok doğru bir karar vermişim. Şu anda yaptıklarımız zaten ortada" dedi.


Sivasspor’un yakaladığı başarıyı değerlendiren Brezilyalı teknik adam, "Her şey futbolcularımızın elinde. Şu anda iyi bir hava yakalamış durumdayız. Futbolcularım mutlulular ve coşkulular, her şey de çok güzel gidiyor. Sezon sonuna kadar böyle devam etmesi için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.


Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile deplasmanda oynayacakları maç hakkında da konuşan Carlos, "Çok zorlu ve önemli bir karşılaşma olacak. Onların sahasında ve seyircisi önünde oynayacağız. Galatasaray geçtiğimiz sezonun şampiyonu. Bu saygıyla karşılarına çıkacağız. Sivasspor’un oyun anlayışını sahaya yansıtarak iyi bir sonuç almaya çalışacağız" dedi.


Futbolculuk döneminde elde ettiği tecrübeleri oyuncularına aktarmaya çalıştığını belirten Brezilyalı çalıştırıcı, "Ben daha çok futbolcularıma deneyimlerimi aktarıyorum. Büyük futbolculara bir şeyler öğretmek bazen biraz zor olabiliyor, ama ben geçmişte yaşadıklarımı ve deneyimlerimi onlara aktarmaya çalışıyorum. Bu da onlara psikolojik olarak önemli bir katkı yapıyor" diye konuştu.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.