21 Kasım 2018 01:24:25
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
K. Erciyesspor Maçının Ardından Açıklamalar:
K. Erciyesspor Maçının Ardından Açıklamalar:

Kayseri Erciyesspor’u 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından teknik heyet ve futbolcularımızın maç sonu açıklamaları:

Teknik Sorumlumuz Cesar Domingo Mendiondo Lopez

Zorlu bir karşılaşmaydı çünkü zorlu bir ekibe karşı oynadık. İyi mücadele etmemiz gerekiyordu ve bu mücadeleyi de gösterdik. Rakibimizden daha üstün bir oyun oynadık ve galip geldik.

Ziya Erdal

İlk yarı iyi bir futbol oynadık. İyi futbolun yanında skoru da yakaladık. İçeri 1-0 önde girdik. İkinci yarı oyunu tutup ikici golü bulmak istedik bunu da başardık. Kazandığımız için mutluyuz. Çünkü bu maçı da aldığımız zaman üst sıralara tırmanacaktık bunu da başardık. Ligde önemli bir konuma geldik. Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. 3 haftadır gol yemiyoruz bu da artı bir şey.

 Kadir Bekmezci

Güzel bir gidişatımız vardı. Geçen hafta güzel futbolla Trabzon da kazanamadık. Bu akşam mutlaka kendi sahamızda kazanmak istiyorduk. Neticede güzel futbol oynayarak 2-0’la maçı kazandık. İnşallah böyle devam ederiz. Bu sene hedeflerimiz var bu hedeflere mutlaka ulaşmak istiyoruz. Bütün takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Aatif Chahechouhe

Bu akşam maçı kazanmamız lazımdı çünkü kendi sahamızda oynuyorduk. Çok güzel bir gidişatımız var. Böyle devam etmemiz lazım çünkü biz iyi bir takımız. Çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bu sene çok farklı bir futbol oynuyoruz. Hedeflerimiz var inşallah böyle devam eder.