23 Mayıs 2017 21:51:46
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
melik
MYUCELCEYLAN
Selahattin
sivaslimehmet
emintpcu
ismailkaya10
burhanerdogan
omrdlc58
CanGvntrk
whitestone58
Sosyal Ağ'da İstder
Anket


Toplam Oy: 0
Başlangıç: 04 Ocak 2017
Bitiş: 04 Ocak 2017

kurşun Anket Arşivi kurşun
Roberto Carlos tepki gösterdi!
Roberto Carlos tepki gösterdi!

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, basında kendisi hakkında yer alan haberlere tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Trabzonspor ile yapacakları maçın hazırlıklarını sürdüren kırmızı-beyazlı ekipte, sakat olan ve milli takımlarda bulunan oyuncuları nedeniyle antrenmanları eksik kadroyla sürdürdüklerini belirtti. Trabzonspor maçının zor geçeceğini ifade eden Carlos, "Umarım Trabzonspor maçına gidip güzel bir sonuç alacağız" dedi.

BASINDA YER ALAN HABERLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Carlos, geçen Cuma günü bir televizyon kanalında yayınlanan programa hastalığı nedeniyle katılamadığını hatırlatarak, bunun ardından bazı gazetelerde özel hayatıyla ilgili haberlerin yer aldığını söyledi.  Bu haberlere tepki gösteren Carlos, "Bazı üretmiş oldukları ufak tefek hikayeler haricinde herşey yolunda. Bazen insanların böyle özel hayatına haksızca ve yanlış müdahaleler yapabiliyorlar, yapacak birşey yok. Öncesinde olan bir şeydi, programla hiçbir alakası yok.

Daha öncesinde sadece yemiş olduğumuz bir yemekti. Asıl problemlerden bir tanesi de bizimle alakasız olan ve daha sonradan yanımıza gelip fotoğraf çektiren insanlarla sanki berabermişizcesine aile hayatımızı, iş hayatımızı bir çok anlamda sıkıntıya sokuyorlar" dedi.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.