26 Nisan 2019 09:27:25
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Kamuoyuna Duyuru
Kamuoyuna Duyuru

Sözcü Gazetesi´nde 12.10.2013 tarihli "Carlos’tan Beyaz’a zafer işareti" adlı haber ile ilgili Yönetim Kurulumuzun açıklaması: Hocamız Roberto Carlos'un, 11 Ekim 2013 Cuma günü Kanal D'de yayınlanan 'Beyaz Şov' adlı programa konuk olacağı duyurulmasına rağmen hocamızın hastalanması üzerine program sunucusu Beyazıt Öztürk ile görüşülerek programa katılamayacağı iletilmiştir. Sayın Beyazıt Öztürk'te bunu anlayışla karşılamış, bunun üzerine hocamız programa tercümanı aracılığıyla telefon ile bağlanmıştır.

Ancak, bugün Sözcü Gazetesi'nde, basın ahlakından son derece uzak ve kasıtlı olduğunu düşündüğümüz haberde; Hocamız Roberto Carlos'un hasta olmadığı ve Beyaz Şov'a katılmak yerine, İstanbul'da bir eğlence merkezinde eğlenmeyi tercih ettiği izlenimi yaratılmaya çalışılmıştır. Hocamızın hastalığının devam ettiği süre içerisinde takımımızı yalnız bırakmama adına doktor kontrolü altında antrenmanlara çıkmış, antrenman görüntüleri ise resmi internet sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıca perşembe günü İstanbul'dan Sivas'a dönen Sayın Roberto Carlos'un dönüş bileti de kulübümüzde mevcuttur. Daha önce çekilmiş bir fotoğrafın sanki cuma gece çekilmiş gibi lanse edilmeye çalışılmasını şaşkınlık ile karşılamaktayız.

Taraftarlarımızın ve camiamızın gerçeği yansıtmayan bu tür haberleri dikkate almamasını rica ederiz. Başta Hocamız Roberto Carlos'a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, basın ahlakı ve edepten uzak bir habere imza atmaya çalışan basın kuruluşunu şiddetle kınarız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Sivasspor Yönetim Kurulu

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.