20 Austos 2018 10:05:59
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
Oktay_Calapverdi
Dannysid
Avalonawack
AabeyHift
teploTon
Ignaciocrees
Robertanymn
Thomascob
JamesBab
ijesqasobi
Sosyal A'da stder
Kamuoyuna Duyuru
Kamuoyuna Duyuru

Sözcü Gazetesi´nde 12.10.2013 tarihli "Carlos’tan Beyaz’a zafer iareti" adl haber ile ilgili Yönetim Kurulumuzun açklamas: Hocamz Roberto Carlos'un, 11 Ekim 2013 Cuma günü Kanal D'de yaynlanan 'Beyaz ov' adl programa konuk olaca duyurulmasna ramen hocamzn hastalanmas üzerine program sunucusu Beyazt Öztürk ile görüülerek programa katlamayaca iletilmitir. Sayn Beyazt Öztürk'te bunu anlayla karlam, bunun üzerine hocamz programa tercüman araclyla telefon ile balanmtr.

Ancak, bugün Sözcü Gazetesi'nde, basn ahlakndan son derece uzak ve kastl olduunu düündüümüz haberde; Hocamz Roberto Carlos'un hasta olmad ve Beyaz ov'a katlmak yerine, stanbul'da bir elence merkezinde elenmeyi tercih ettii izlenimi yaratlmaya çallmtr. Hocamzn hastalnn devam ettii süre içerisinde takmmz yalnz brakmama adna doktor kontrolü altnda antrenmanlara çkm, antrenman görüntüleri ise resmi internet sitemizde yaynlanmtr. Ayrca perembe günü stanbul'dan Sivas'a dönen Sayn Roberto Carlos'un dönü bileti de kulübümüzde mevcuttur. Daha önce çekilmi bir fotorafn sanki cuma gece çekilmi gibi lanse edilmeye çallmasn aknlk ile karlamaktayz.

Taraftarlarmzn ve camiamzn gerçei yanstmayan bu tür haberleri dikkate almamasn rica ederiz. Bata Hocamz Roberto Carlos'a geçmi olsun dileklerimizi iletir, basn ahlak ve edepten uzak bir habere imza atmaya çalan basn kuruluunu iddetle knarz.

Kamuoyuna saygyla duyurulur.

 

Sivasspor Yönetim Kurulu

Yorum
Henz yorum yazlmam.
Yorum yaz
Yorum gndermek iin ltfen ye girii yapn.
Oylama
Sadece yeler oylayabilir.

Oy verebilmek iin ltfen ye olun ya da ye girii yapn.

Henz bir oylama yaplmam.