24 Mayıs 2017 22:38:11
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Yugulbup
TrompokKa
melik
MYUCELCEYLAN
Selahattin
sivaslimehmet
emintpcu
ismailkaya10
burhanerdogan
omrdlc58
Sosyal Ağ'da İstder
Anket
Sivasspor - Galatasaray karşılaşması nasıl sonuçlanır?

Sivasspor kazanır
Sivasspor kazanır
83% [71 Oy]

Berabere biter
Berabere biter
6% [5 Oy]

Galatasaray kazanır
Galatasaray kazanır
12% [10 Oy]

Toplam Oy: 86
Başlangıç: 27 Şubat 2012
Bitiş: 05 Mart 2012

kurşun Anket Arşivi kurşun
Bu Kalp Seni Unutur Mu?
Bu Kalp Seni Unutur Mu?

Yiğidolar, liglerde 58 numaralı formayı giyenleri unutmadı. İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği,58 numaralı forma giyerek Sivas’a ve Sivasspor’a vefa borcunu unutmayan futbolcuları ödüllendirme kararı aldı. Bu kapsamda, Mersin İdmanyurdu takımında forma giyen Sivasspor’un unutulmaz ismi Mehmet Yıldız’a plaket vererek tebrik etti. 
Verilen plaketin üzerinde “ Sen Sivas’ı bizde seni unutmadık. “58” numarayı gururla taşıyan gerçek “YİĞİDO” Bizde seninle gurur duyuyoruz, Sivas’a ve Sivasspor’a verdiğin emekler için teşekkür ederiz” yazması dikkat çekti. 
İstanbul Büyükşehir Belediye-Mersin İdmanyurdu maçı öncesi Mehmet Yıldız’ı otelde ziyaret edip plaket veren İSTDER Başkanı Recep Yüksel ve yönetici İsmail Taştan, Mehmet YILDIZı Sivaslı’ların unutmalarının mümkün olmadığını belirterek “Mehmet Yıldız hangi takıma giderse gitsin,biz onu Sivaslı ve Sivas’ın temsilcisi olarak görüyoruz. Onunda gittiği takımlarda 58 numarayı tercih etmesi bize ayrı bir gurur veriyor. Mehmet YILDIZ ve onun gibi vefalı Sivaslı’ları asla unutmayacağız” dediler.

Mehmet YILDIZ ise, Sivas’ta 12 yıl kaldığını, artık kendisini Sivaslı olarak gördüğünü belirterek “Çoğu insan ben Sivaslı biliyor, bende bundan büyük mutluluk duyuyorum. 58 numarayı keyifle ve gururla taşıyorum” ifadelerini kullandı. İstanbul Sivasspor taraftarlar Derneği Başkanı Recep Yüksel, ayrıca bundan sonra Mersin İdmanyurdu’nun İstanbul’a oynayacağı maçlarda bu takıma destek vereceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak haber: hürdoğan