26 Mart 2019 13:17:36
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Zamanında ve iyi bir galibiyet oldu"
Çalımbay: "Zamanında ve iyi bir galibiyet oldu"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Medical Park Antalyaspor karşısında aldıkları 3 puanın çok önemli olduğunu belirterek, "Bu galibiyet, bizim için tam zamanında ve iyi bir galibiyet oldu" dedi.

Çalımbay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Medical Park Antalyaspor ile çok önemli, kritik ve kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını belirtti.
Son 3 haftadır iyi oynamalarına karşın hak etmedikleri yenilgiler aldıklarını ifade eden Çalımbay, buna rağmen öz güvenlerini kaybetmediklerini dile getirerek, "Arkadaşlarımız, maçın başından sonuna kadar mükemmel mücadele gösterdi. Maçın sonlarına doğru pozisyonlar yakaladık ama değerlendiremedik. Bu galibiyet, bizim için tam zamanında ve iyi bir galibiyet oldu" diye konuştu.

Ligde 9 kritik maça daha çıkacaklarını belirten Çalımbay, "Kupada da çok iyi yere geldik. Bunu da bırakmak istemiyoruz ama önce ligde iyi bir yere gelmemiz gerekiyor. Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, iyi bir takıma karşı iyi bir galibiyet aldık" değerlendirmesinde bulundu.
Sivassporlu futbolcu Jakub Navratil ise çok basit bir gol yediklerini ifade ederek, "Belki benim hatamdan golü yedik ama daha sonra mücadele edip bunu telafi ettiğimiz için mutluyum" dedi.

Jan Rajnoch da 3 haftadır kazanamadıklarını hatırlatarak, bu nedenle Medical Park Antalyaspor maçının kendileri açısından çok kritik olduğunu vurguladı. Rajnoch, takım olarak iyi oynayıp kazandıklarını söyledi.

Ricardo Pedriel Suarez ise çok iyi bir takıma karşı oynadıklarını, iyi savaştıklarını ve bunun sonucunda galip geldiklerini kaydetti.
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.