22 Temmuz 2018 23:30:38
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
EvgeniiKen
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Sosyal A'da stder
Sivasspor kurban kesti
Sivasspor kurban kesti

Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu sahasnda Medical Park Antalyaspor ile karlaacak Sivasspor, bu maçn hazrlklarn yapt antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Rza Çalmbay yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleen antrenmana, sakatlklar bulunan Ümit Kurt ve Murat Akça katlmad.

Milan Cerny'nin takmdan ayr çalt idmanda, snma hareketlerinin ardndan futbolcular top sektirdi. Pas çalmasyla devam eden antrenman, çift kale maçla sona erdi.

dman öncesi kurban kesildi

Bu arada, ligde son 3 maçn 1-0'lk skorlarla kaybeden Sivasspor'da, takm üzerindeki ansszln krlmas için antrenman öncesi dualar eliinde kurban kesildi.

Kurban kesimi srasnda, kulübün genel müdürü Cafer Kaplan, yardmc antrenörler ve futbolcular hazr bulundu.

Erman ve Aatif'in görüleri

Orta saha oyuncusu Erman Klç, idmanda basn mensuplarna yapt açklamada, Medical Park Antalyaspor maçnn zor geçeceini belirterek, "Saha ve seyirci avantajn kullanarak kazanmamz gereken bir maç. Bizim de artk kazanma vaktimiz geldi diye düünüyoruz. yi konsantre olduk ve takm halinde hareket ederek bu maç kazanacamza inanyorum" diye konutu.

Klç, taraftarlardan bu zorlu maçta takm desteklemelerini istedi.

Aatif Chahechouhe ise bu maçn Sivasspor camias için çok önemli olduunu söyledi. Son 3 maçta iyi oynadklarn, galibiyeti hak ettiklerini ama kazanamadklarn anlatan Aatif, "O yüzden bu maç kazanmamz gerekiyor. Bu maç kazanmalyz" dedi.

Yorum
Henz yorum yazlmam.
Yorum yaz
Yorum gndermek iin ltfen ye girii yapn.
Oylama
Sadece yeler oylayabilir.

Oy verebilmek iin ltfen ye olun ya da ye girii yapn.

Henz bir oylama yaplmam.