22 Mart 2019 12:13:57
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Kaybedecek bir futbol oynamadık"
Çalımbay: "Kaybedecek bir futbol oynamadık"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçını değerlendirdi.

"Kaybedecek bir futbol oynamadık. Beşiktaş da kazanmak istedi, biz de kazanmak istedik. İyi pozisyonlarımız vardı, hatta çok pozisyonumuz vardı ama değerlendiremedik. 10 kişi kalınca da risk aldık. İki penaltı pozisyonu olduğunu düşünüyorum. Bir tanesinin yüzde yüz penaltı olduğuna inanıyorum. Kamil'e yapılan, Eneramo'nunkini bilmiyorum. Neticede şu maçı kaybedecek futbol oynamadık. Beraberlik ya da bizim galibiyetimizle bitebilirdi. Son vuruş ve paslarda iyi değildik.
Defansımız ve orta sahamızı garanti altına aldık. Oyun disiplini çok önemli. Erman'ı da hücuma katarak oynadık. Son vuruşlarda iyi değildik. Kalecileri bugün mükemmel oynadı. Uzun süredir eleştirilen bir kaleci çok çok iyi oynadığına göre biz iyi oynamışız.
Karmaşık bir lig. Bizim endişemiz yok. İyi bir duruma gelmek istiyoruz. Bizim için önemli bir kupa var ama öncelikli olarak lig. Oynadığımız oyundan memnunum. Bu oyununun üstüne katarak devam edip, girdiğimiz pozisyonları değerlendirirsek sıkıntı yaşamayız"
Yorum
#1 | Salih - 23 Şubat 2013 22:12
Canın Sagolsun Sivassporum Olsun Güzel Top Oyanık Uğur Kavukun Bir Hatası Bize Bu SonucLara Getirdi Yapacak Bişey Yok Şimdide Bursaya Gidecen Abilerim Ve KardesLerimin Yolu Acık Olsun .
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.