26 Nisan 2019 09:27:20
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Mersin ekibi iyi bir galibiyet aldı"
Çalımbay: "Mersin ekibi iyi bir galibiyet aldı"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Mersin'in bu galibiyete çok ihtiyacının olduğunu ifade eden Çalımbay, ''Bizim de ihtiyacımız vardı. Maça baktığınızda gole kadar her şey iyi gidiyordu. Golü yedikten sonra tabii ki riske girmemiz gerekiyordu. Onu yapmaya çalıştık. İkinci yarıya hem forvete hem de defansa dönük oyun sistemiyle başladık. Yine oyun üstünlüğüne baktığınız zaman, bizde gözüküyor ama ataklarımız iyi ataklar değildi. Zaten son vuruşlarda iyi değildik. Ummadığımız bir mağlubiyet aldık. Tabii bunlar futbolun içinde olan şeyler. Bir an önce kendimizi toparlamamız gerekiyor'' diye konuştu.

Lig ve kupa maçlarını birlikte götürmenin bazen zor olduğuna işaret eden Çalımbay, şunları kaydetti:

''İkisini birden yaparken, bazen mağlubiyetler, kötü günler olacak. Bu da onlardan bir tanesiydi. Bizim üzüldüğümüz şey, hakemlerin yaptıkları. Yani bundan önceki maçlarda da bu maçta da inanılmaz hatalar yapıyorlar. Bizim tek istediğimiz biraz daha dikkatli olmaları. Yoksa bizim hakemlerle bir problemimiz yok. Maalesef geçen hafta olsun, bu hafta olsun istemediğimiz şeyler yaşadık. Bunlar Mersin'in galibiyetini gölge düşürmesin. Mersin, hakikaten bizden daha çok istedi ve mücadele etti. Haklı bir galibiyet aldı. Tekrar tebrik ediyorum.''

Futbolculardan Jakub Navratil ise mağlubiyet nedeniyle üzgün olduklarını vurguladı.

Arkadiusz Piech de takımdaki ilk maçında mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadığını belirterek, bundan sonraki maçlara daha iyi çalışacaklarını söyledi. 

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.