26 Mart 2019 13:11:57
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Gitmek isteyen arkadaşımız her zaman gidebilir"
Çalımbay: "Gitmek isteyen arkadaşımız her zaman gidebilir"

Polonyalı oyuncu Kamil Grosicki'ye Kasımpaşa'dan transfer teklifinin geldiğinin belirtilmesi ve Grosicki'nin bu konudaki görüşlerinin hatırlatılması üzerine Rıza Çalımbay, şöyle konuştu:

"Gitmek isteyen arkadaşımız her zaman gidebilir. Hiç problem yok. Onun yerine her zaman arkadaşlar alabiliriz. Ama Kamil'in gelip burada bunu sizlerle paylaşması bence en kötü şeylerden bir tanesi. Hiçbir oyuncuya, hiç kimseye yakışmayan bir şey. Bunları sizlerle paylaşması bence çok yanlış."

Transferi kapatmadıklarını, en az 1-2 futbolcu daha almayı düşündüklerini dile getiren Çalımbay, Galatasaray'dan kiralanan Sercan Yıldırım'ın da zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

Sivassporlu futbolcu Kamil Grosicki de zor bir maç olduğunu, bundan sonraki müsabakalarda daha iyi mücadele etmeleri gerektiğini kaydetti.


Kasımpaşa'dan transfer teklifi alıp almadığının sorulması üzerine Grosicki,
"Transfer teklifi oldu. Kulüpler arasında. Bunu önce antrenörlerimizle, yönetimle konuşmak gerekiyor. Gitme zamanım geldi mi gelmedi mi- Birlikte karar vereceğiz. Onların kararı önemli.

Gerçekten son zamanlarda oyunumda ağırlaşma var. Bilmiyorum bu benim vaktimin dolduğunu mu işaret ediyor- Zamanla göreceğiz" diye konuştu.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.