23 Mart 2019 08:33:39
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Sercan: "Sivasspor'u üst sıralara taşımak en büyük hedefim"
Sercan: "Sivasspor'u üst sıralara taşımak en büyük hedefim"

Sivasspor'un Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Sercan Yıldırım, Sivas'a geldi.


Tarifeli uçakla geldiği Sivas Nuri Demirağ Havaalanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldırım, Galatasaray'da sezonun ilk yarısında çok az forma şansı bulduğunu söyledi.


Yıldırım, "Hocamız Fatih Terim ve yöneticimiz Abdurahim Albayrak ile görüştüm. Yöneticimiz Abdurahim Albayrak, 'böyle bir teklif var, gitmek ister misin-' diye özellikle sordu. Ben de 'siz nasıl uygun görürseniz başkanım' dedim ve anlaştık" dedi.


Galatasaraylı yönetici Abdurahim Albayrak ve Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın transferi konusunda görüşerek anlaşması sonucu sezon sonuna kadar Sivasspor'a kiralandığını belirten Sercan Yıldırım, "İnşallah iki taraf için ve özellikle benim için hayırlı olur. Çünkü ben buraya maç oynamak için, kendimi toparlayabilmek için geldim. İnşallah Sivasspor'u üst sıralara taşımak en büyük hedefim. Gol ve goller atmak istiyorum. İnşallah bunu başarırım. İnşallah iyi başarılara imza atarız" diye konuştu.


Sercan Yıldırım, bir basın mensubunun Sivasspor'a gelirken kafasında bir soru işareti olup olmadığını sorması üzerine de, "Açıkçası yoktur" ifadesini kullandı.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.