21 Temmuz 2018 12:54:48
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EvgeniiKen
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Sosyal Ağ'da İstder
İstediğimiz 1 puandı
Sivasspor Haberlerinews: bakkal_sivas_olarak_kazanmayi_ozledik.jpgSivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Beşiktaş karşısında istedikleri 1 puanı aldıklarını söyledi.

Mesut Bakkal, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, öncelikle Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin maç öncesi siyah-beyazlı taraftarlarca tribünlere çağrılmasının çok hoşuna gittiğini belirterek, "Güzel bir olaydı ve maçın iyi geçeceğinin bir göstergesiydi" dedi.

Çok stresli günler geçirdiklerini ifade eden Bakkal, "Geldiğim haftadan itibaren 4 puan aldık. Burada istediğimiz 1 puandı. Bundan sonraki 3 maçı da kazanmak istiyoruz. Verilmeyen penaltımız vardı. Penaltı ve kırmızı kart gösterilmeliydi" diye konuştu.

Bakkal, iyi bir oyuncu grubuna sahip olduklarını kaydederek, "Bu 1 puan hesaplarımızın tutmasını sağladı. Kasımpaşa maçını kazanırsak, rakibimiz Diyarbakırspor da kaybederse kümede kalmayı garantileyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sivassporlu futbolcu Erman Kılıç ise Beşiktaş karşısında takım olarak çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Beşiktaş'tan puan almak bizim için keyifli oldu. Haftaya Kasımpaşa maçı var, kazanıp ligi bitirmek istiyoruz" dedi.


Habere Yorum Yazmak İçin Tıklayın