26 Nisan 2019 09:28:22
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "5-6 oyuncu belirledik"
Çalımbay: "5-6 oyuncu belirledik"

Devre arasında yapacakları transferler hakkında da kısa bir bilgi veren Çalımbay, 5-6 tane oyuncu belirlediklerini ve bu oyuncuların alınması için yönetim ile görüşme yapacaklarını ifade etti. 
Çalımbay, yapacakları takviyelerle ikinci yarıya bambaşka başlamak istediklerini vurgulayarak, "Yönetim, eksiklerimizi giderip hem çalışarak hem takviyelerimizle ikinci yarıda bambaşka başlamak istiyoruz. Çünkü ilkyarıda çok maç oynadık. Otobüsle Antep'e gittik. Oradan geldik iki gün kaldık Karabük'e gittik. Oradan Fenerbahçe maçı oynadık, hepsini de aynı oyuncularla oynadık. Eksik bir kadromuz var. Çok sıkıntı yaşadık, ikinci yarı bu sıkıntılarla oynamak istemiyoruz. İkinci yarı bu takviyeler ile hem de çalışarak iyi bir durumda olmak istiyoruz" şeklinde konuştu. 
Eksik futbolcuların bulunduğunu ifade eden Çalımbay, Cenry'in Bednar ve Doğa'nın sözleşmelerini fes edilmesi sonucu takımdan ayrıldıklarını, Kamil Grosicki'nin ise özel bir durum nedeniyle muhtemelen kadroda olmayacağını dile getirerek, takımda başka bir eksiğin bulunmadığını kaydetti.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.