17 Aralık 2018 06:44:11
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Devre arasında takviye şart"
Çalımbay: "Devre arasında takviye şart"

 

Galatasaray maçının ardından üzgün olduklarını ifade eden Çalımbay, ''Bu maç bize çok şeyler öğretiyor. Devre arasında takıma takviye şart'' dedi.
 
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ''Maçtan önce ne konuştuysak, 'nelere dikkat etmemiz gerekir' dediysek, maalesef golleri o şekilde yedik'' dedi.

Çalımbay, 3-1 yenildikleri Galatasaray maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmaya 43. saniyede yedikleri golle çok kötü başladıklarını söyledi.

Buna rağmen oyundan hiç kopmadıklarını ifade eden Çalımbay, ''İyi oynadık, golü de bulduk ama son paslarımızda dikkatli olmadık. Geçen hafta yediğimiz gollerin benzerini yedik. Çok iyi oynarken beklemediğimiz anda 2. golü yedik'' diye konuştu.

Hak ettikleri sonucu alamamalarında, ellerine geçen fırsatları değerlendirememelerinin etkili olduğunu anlatan Çalımbay, ''Maçtan önce ne konuştuysak, 'nelere dikkat etmemiz gerekir' dediysek, maalesef golleri o şekilde yedik'' dedi.

Çalımbay, Galatasaray'ın en büyük özelliğinin öne koşular olduğunu belirterek, golleri de tüm uyarılara rağmen bu şekilde yediklerine dikkati çekti.

Sivassporlu futbolcu Uğur Kavuk ise mağlup oldukları için üzgün olduklarını belirtti. 
 
Aatif Chahechouhe de girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini, 3-1'den sonra oyunu çevirmenin çok zor olduğunu ifade ederek, rakiplerinin deneyimiyle maçı kazandığını söyledi.

Kadir Bekmezci ise üzgün olduklarını, bu maçın geride kaldığını ve önlerindeki maçlara bakacaklarını kaydetti.
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.