22 Mart 2019 12:11:44
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: ''Kaybedilmiş bir maçı çevirdik''
Çalımbay: ''Kaybedilmiş bir maçı çevirdik''

Rıza Çalımbay, 2-0 geriye düştükleri maçtan beraberlikle ayrıldıklarını belirterek, 'Kaybedilmiş gözüyle bakılan maçı çevirdik' dedi.


Çalımbay, 2-2 sona eren Bursaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, maçta istedikleri pozisyonları bulduklarını ancak son paslarda başarılı olmadıklarını ve ileride çoğalamadıklarını belirtti. 


Beklemedikleri anlarda ilk golün geldiğini ifade eden Çalımbay, 'İkinci yarıda değişiklikler yaptık, baskı kurmaya çalıştık. Baskı kurarken yine gol yedik. Takım içinde de oyun içinde de değişiklikler yaptık. Son 15 dakika arkadaşlarımız büyük mücadele verdi. 2-0'dan Bursaspor'a karşı maçı çevirmek hakikaten çok güç ama arkadaşlarımız bunu başardı. Kaybedilmiş gözüyle bakılan maçı çevirdik' diye konuştu.
Çalımbay, bu maçtan alınacak çok dersler ve takdir edilecek çok şeyler olduğunu belirtti.


Sivassporlu futbolcu Ziya Erdal da maça iyi başladıklarını ancak talihsiz goller yediklerini buna rağmen oyunu bırakmadıklarını ve bir puan almasını bildiklerini söyledi.


Kadir Bekmezci ise 2-0'dan sonra bile maçı çevireceklerine inandıklarını ve maçı hiçbir zaman bırakmadıklarını kaydetti.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.