23 Mart 2019 08:32:36
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Pozisyonları değerlendirmeliyiz"
Çalımbay: "Pozisyonları değerlendirmeliyiz"

 

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında sahasında Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalan Sivasspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay maç sonrası yayıncı kuruluş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Genel olarak takımın performansından memnun olduğunu kaydeden Çaımbay; "İyi bir maç, iyi bir mücadele oldu. Hangi takım kaybetse yazık olurdu. Fenerbahçe de çok iyi mücadele etti. Kazanmak için her şeyi yaptık. İki takım da kazanmayı düşünerek oynadığı için ortaya güzel bir futbol çıktı." şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'ye pozisyon vermediklerini ve bunun sevindirici olduğunu belirten Çalımbay; "Elimize galibiyet için fırsatlar geldi. Gönül isterdi ki değerlendirip kazanalım. Ama olmadı. Fenerbahçe gibi bir rakip karşısında bu kadar çok pozisyona giriyorsanız bunları değerlendirmelisiniz. Fenerbahçe'ye fazla pozisyon vermememiz bizim için sevindirici."

Ligin daha çok başında olduklarını 1-2 haftaya kadar daha hazır duruma geleceklerini belirten başarılı teknik adam; "Bu oyunun daha üstüne çıkmamız lazım. Pozisyonları değerlendirmeliyiz. Son paslarda daha dikkat etmeliyiz. Bir iki hafta içinde daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Sakat olan hazır olmayan arkadaşlarımız var. Tüm arkadaşlarımı kutluyorum fakat dediğim gibi bunun üstüne koymamız gerekiyor."

 

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.