22 Mart 2019 12:11:09
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Tesislerimizde patlama
Tesislerimizde patlama

 

Svasspor'un idari bina ve altyapı takımlarının konakladığı binada patlama meyana geldi. Patlamada altyapı oyuncularından biri hafif yaralandı.
 
 
Olay saat 20.00 sırılarında Sivas-Ankara çevre yolu üzerinde bulunan Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesisleri'nde meydana geldi. Tesislerde Paf takımı ve altyapı oyuncularının konakladığı, ayrıca kulüp idari birimlerinin bulunduğu 3 katlı binada şiddetli bir patlama yaşandı. Mutfak bölümündeki sanayi tipi tüpten kaynaklandığı sanılan patlamada binanın bazı duvarlar yıkılırken, kapı ve pencereler de kırıldı. Olay yerine polis ekipleri ve İtfaiye sevk edildi.
 
 
Patlama yangına neden olmazken, patlama sırasında lobi bölümünde oturan 18 yaşındaki A2 takım oyuncusu Batınay Ak sırtına isabet eden tuğla parçası nedeniyle hafif yaralandı. Genç futbolcu Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.
 
 
PAF takım oyuncularının bulunduğu binada patlamanın yaşandığı mutfak bölmünde oyuncuların yemek yediği, odalarına çıktıktan 1.5 saat sonra mutfakta kimsenin bulunmadığı sırada patlamanın yaşandığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Sivasspor yöneticileri de kulübe gelerek bilgi aldı.
 
 
Sivasspor A takımı ise Bolu Gerede de kampta bulunuyor.

 

 

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.