26 Nisan 2019 09:41:22
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Yiğidolar'dan gurbetçi Yiğido'ya plaket
Yiğidolar'dan gurbetçi Yiğido'ya plaket

Sivasspor resmi taraftarlar web sitesi olan www.sivasspor.com.tr  avrupa sorumlusu Engin Özaltuğ Sivas'taki incelemeleri kapsamında 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği yönetimi ile biraraya geldi. www.sivasspor.com.tr  avrupa sorumlusu Engin Özaltuğ, 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Yalçın Korkmazgil ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin davetlisi olarak Sivas'a gelen www.sivasspor.com.tr  avrupa sorumlusu Engin Özaltuğ, Sivasspor'u ve Sivas'ı avrupada en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını ifade ederek, "Biz avrupadaki gurbetçiler olarak sıla özlemi ile Sivasımızı ve Sivasspor'umuzu her zaman takip ediyor ve destekliyoruz. Bu anlamda kurduğumuz internet sitesi ile de dünya genelindeki tüm yiğidolara ulaşarak Sivasspor başta olmak üzere Sivas'ımızla ilgili de hemşehrilerimizin memleket hasretlerimizi gideriyoruz. Sivasspor'un süper ligde göstermiş olduğu başarılar bizi mutlu ediyor. İnşallah bu sezon Sivasspor'u daha iyi yerlerde göreceğimize yürekten inanıyoruz" dedi.

1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Yalçın Korkmazgil ise dernek olarak her zaman Sivasspor'a destek vermeye devam ettiklerini ifade ederek, www.sivasspor.com.tr avrupa sorumlusu Engin Özaltuğ ile her zaman diyalog içerisinde olduklarını söyleyerek Sivasspor ile ilgili gelişmelerin dünyadaki yiğidolara ulaştırılmasında önemli bir görev üstlenen Engin Özaltuğ'a teşekkür ederek günün anlam ve önemi nedeniyle plaket takdim etti.Www.sivasspor.com.tr  avrupa sorumlusu Engin Özaltuğ ise Korkmazgil ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek her zaman Sivasspor'un yanında olduklarını ifade etti.

Kaynak: Hürdoğan

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.