26 Nisan 2019 05:22:17
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: Tek düşüncem Sivasspor'un geleceği
Çalımbay: Tek düşüncem Sivasspor'un geleceği

Günlerdir spor kamuoyunun gündeminde yer alan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş’a gidip gitmeyeceği konusundaki söylentilere son noktayı koyarak, “Başkaları Beşiktaş yönetiminin kararını bekleyebilir ama benim bekleme lüksüm yok. Ben Sivasspor’un teknik direktörüyüm ve şu andaki tek düşüncem Sivaspor’un geleceği” dedi. 


Beşiktaş’ta görev yapacak teknik direktörler arasında kendi isminin yer almasının da gurur verici olduğunu belirten Çalımbay, Beşiktaş yönetiminin adı geçen bütün teknik direktörlerle görüştüğünü, yönetimin Mecnun Otyakmaz’dan izin alarak kendisiyle görüştüğünü ifade etti. 


Yapılan görüşmede kendisine bir teklif olmadığını dile getiren Çalımbay, “Başkaları Beşiktaş yönetiminin bu konudaki kararını bekleyebilir ama benim bekleme lüksüm yok. Ben Sivasspor’un teknik direktörüyüm ve şu andaki tek düşüncem Sivaspor’un geleceği. Bunun için yönetimimizle, başkanımızla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi. 


HEDEFİMİZ BÜYÜK
Yeni sezonla ilgili görüşlerini de dile getiren Çalımbay, hedeflerinin büyük olduğunu belirterek, “Sivasspor olarak ciddi planlarımız, büyük hedeflerimiz var. Şu andan itibaren tek bir düşüncem var o da bu transfer dönemini ve kamp sürecini Sivasspor olarak en iyi şekilde değerlendirmek ve sezona iyi bir başlangıç yaparak Sivasspor’un adını dünyaya duyurmak” dedi.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.