22 Mart 2018 13:00:13
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
astropay11
Melih80
T4ner58
kartalkanadi58
aygun58
sametsahin
ysf585858
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
Sosyal Ağ'da İstder
Sivasspor'a taraftar sürprizi..
Sivasspor Haberlerinews:  sivasspora_taraftar_surprizi.jpgTurkcell Süper Lig'de yarın Kayserispor ile deplasmanda yapacağı maç için kara yoluyla Kayseri'ye giden Sivasspor takımına, Şarkışla'da bir grup taraftar otobüsü durdurarak sevgi gösterisinde bulundu.

Lig'de yarın saat 20.00'da Kayserispor ile dış sahada yapacağı maçın hazırlıklarını tamamlayan Sivasspor, kara yoluyla tesislerden Kayseri'ye hareket etti.

Sivas-Kayseri yol güzergahında bulunan Şarkışla ilçesinde bir grup taraftar, zorlu Kayserispor maçı öncesi takıma moral vermek için Sivasspor kafilesini taşıyan otobüsün yolunu Şarkışla Dörtyol Kavşağı'nda kesti. Otobüsü durduran taraftarlar, yağışa aldırış etmeden, teknik heyet ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundu. Takımları lehine tezahürat yapan taraftarlar, futbolcular ve teknik heyetten otobüsten inmelerini istedi.

Teknik direktör Mesut Bakkal otobüsün merdivenlerinden taraftarları selamladı. Yolculuğa devam etmeleri gerektiğini belirten Bakkal, taraftarlara desteklerinden dolayı teşekkür etti. Mesut Bakkal'a çiçek veren taraftarları, takım kaptanı Mehmet Yıldız da otobüsün kapısından selamladı.

''Biz inandık, siz de inanın'' tezahüratı yapan taraftarlar, takımı Kayseri'ye alkışlarla uğurladı. Taraftarlar, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı. Şarkışla Emniyet Müdürlüğü ekipleri de takımın geçişi ve taraftarları sevgi gösterisi sırasında güvenlik önlemi aldı.

Kaynak: Ajansspor