16 Temmuz 2018 23:20:27
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
SbitenshhikovaKatya6
NeumywakinIlya902
YudichewaLada978
Lyudmilavisloguzova968
PavelOrnatskii2
MichaelTew
NadezhdaMiltonowa900
WyazginLesha7
GenaLitovchenko19952
Donaldbuh
Sosyal Ağ'da İstder
Sivasspor'a taraftar sürprizi..
Sivasspor Haberlerinews:  sivasspora_taraftar_surprizi.jpgTurkcell Süper Lig'de yarın Kayserispor ile deplasmanda yapacağı maç için kara yoluyla Kayseri'ye giden Sivasspor takımına, Şarkışla'da bir grup taraftar otobüsü durdurarak sevgi gösterisinde bulundu.

Lig'de yarın saat 20.00'da Kayserispor ile dış sahada yapacağı maçın hazırlıklarını tamamlayan Sivasspor, kara yoluyla tesislerden Kayseri'ye hareket etti.

Sivas-Kayseri yol güzergahında bulunan Şarkışla ilçesinde bir grup taraftar, zorlu Kayserispor maçı öncesi takıma moral vermek için Sivasspor kafilesini taşıyan otobüsün yolunu Şarkışla Dörtyol Kavşağı'nda kesti. Otobüsü durduran taraftarlar, yağışa aldırış etmeden, teknik heyet ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundu. Takımları lehine tezahürat yapan taraftarlar, futbolcular ve teknik heyetten otobüsten inmelerini istedi.

Teknik direktör Mesut Bakkal otobüsün merdivenlerinden taraftarları selamladı. Yolculuğa devam etmeleri gerektiğini belirten Bakkal, taraftarlara desteklerinden dolayı teşekkür etti. Mesut Bakkal'a çiçek veren taraftarları, takım kaptanı Mehmet Yıldız da otobüsün kapısından selamladı.

''Biz inandık, siz de inanın'' tezahüratı yapan taraftarlar, takımı Kayseri'ye alkışlarla uğurladı. Taraftarlar, daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı. Şarkışla Emniyet Müdürlüğü ekipleri de takımın geçişi ve taraftarları sevgi gösterisi sırasında güvenlik önlemi aldı.

Kaynak: Ajansspor