26 Nisan 2019 05:24:53
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay ''Kazansak çok büyük bir avantaj yakalayacaktık''
Çalımbay ''Kazansak çok büyük bir avantaj yakalayacaktık''

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 2-1 mağlup oldukları maçın ardından yaptığı açıklamada, mutlak galip bitirmeleri gereken bir maçı kazanamadıklarını ifade ederek, ''Kazansak çok büyük bir avantaj yakalayacaktık'' dedi.

En büyük şikayetlerinin hakemler olduğunu belirten Çalımbay, Süper Final'de oynadıkları 4 maçın 3'ünü 10 kişi tamamlamak zorunda kaldıklarına dikkati çekti. Hakemlerin yanı sıra kendi hatalarının da mağlubiyetlerde etkili olduğunu aktaran Çalımbay, çok kötü goller yediklerini, özellikle son dakikalarda kalelerinde gördükleri gollere engel olamayarak sahadan yenik ayrıldıklarını ifade etti.

Her şeyi hakemlere bağlamadıklarını ancak aleyhlerine inanılmaz derecede hatalar yapıldığını dile getiren Çalımbay, ''Bizi her zaman 10 kişi bıraktıkları için hakemlere teşekkür ediyorum'' dedi.

Hakem hatalarına takımın hatalarının da eklenince mağlubiyetin kaçınılmaz olduğunu belirten Çalımbay, sezon başından beri mükemmel bir grafik çizen takımında son haftalarda bir düşüş olduğunu da söyledi.

Çalımbay, kalan 2 maçı en iyi şekilde bitirmeye çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Sivassporlu oyuncu Kamil Grosicki de önlerinde iki maç olduğunu ve bunu en iyi şekilde değerlendirerek, iddialarını sürdürmek istediklerini ifade etti.

Genç oyuncu Murat Akça ise iyi bir mücadele gösterdiklerini, ancak son dakika golüyle sahadan yenik ayrıldıklarını söyledi. Akça, son 2 maçı galibiyetle bitirmek istediklerini belirtti.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.