23 Mart 2019 08:26:40
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Takımım, bu senenin en iyi takımı"
Çalımbay: "Takımım, bu senenin en iyi takımı"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, her iki takım için de zor olan bir maç olduğunu, ancak konum itibariyle Manisaspor açısından çok daha kritik bir maç oynandığını dile getirdi.
Takım olarak buradan 3 puanla ayrılarak üst sıralardan kopmamayı hedeflediklerini belirten Çalımbay, şunları kaydetti: ''Zaman zaman iyi, zaman zaman da istemediğimiz şekilde oynadık.

Galatasaray maçından sonra tekrar böyle gerilimi yüksek bir maçı oynamak zordu, ama arkadaşlar girdikleri pozisyonları çok iyi şekilde değerlendirdiler ve istediğimiz galibiyeti aldık. Manisa takımı için üzgünüz, ama ben tekrar çok iyi bir şekilde döneceklerine yürekten inanıyorum. Onlara da başarılar diliyorum.'' 


Çalımbay, takım olarak her deplasmanda gol bulduklarına da işaret ederek, şöyle devam etti: ''Ligde daha işimiz bitmedi. Oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Samsunspor maçları var. Onları da iyi şekilde bitirsek, ligi çok iyi bir yerde bitirmiş olacağız. Bana göre, benim takımım bu senenin en iyi takımı. Çünkü hakikaten büyük sıkıntılar yaşayarak buralara geldik. Yılmadık, mücadele ettik, buralara kadar geldik. Kalan iki maçı da iyi şekilde bitirip, sezonu bize yakışır şekilde kapatmak istiyoruz'' diye konuştu. 


Sivassporlu oyuncular Muhammet Ali, Erman ve Kadir ise çok kritik bir maça çıktıklarını, hedefleri doğrultusunda maçtan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Yorum
#1 | poolat58 - 26 Mart 2012 13:59
Beğen paylaş destek ol linke tıklaman yeterli: http://www.facebook.com/ENGUNCELSiVASSPORHABERLERi
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.