26 Nisan 2019 09:26:32
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Korcan Çelikay'ın tedbiri kaldırıldı
Korcan Çelikay'ın tedbiri kaldırıldı

Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, futbolcular Korcan Çelikay ve İskender Alın'ın, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) 06.03.2012 tarihli idari tedbirin devamına dair kararlarının oy birliğiyle kaldırılmasına karar verildiği bildirildi.

 

Korcan: "Çok mutluyum.."Tahkim Kurulu tarafından hakkındaki idari tedbir kararı kaldırılan Korcan Çelikay, çok mutlu olduğunu söyledi..


Çelikay, "Anlatılmaz bir duygu bu. Cezaevi'nden çıktığımızdan beri çok uzun bir zaman geçti ve biz o zamandan beri bunu bekliyoruz. Alakamız olmayan ama yaşanan bir sürü olay oldu. Bizim bunlarla hiçbir ilgimiz yok. Fakat Federasyonun almış olduğu bir idari tedbir kararı vardı. Sonuçta bizim bağlı olduğumuz kurum orası. Tabii ki de bugüne kadar kararlarına saygı duyduk. Bir yandan da hakkımızı aramaya devam ettik. Sonuç itibarı ile idari tedbir kararı kaldırıldı. Ve şu anda gerçekten çok mutluyum. Bunu kelimelerle anlatamayacak derecedeyim denilebilir. Duruşmalar devam edecek. Bizde o duruşmalarda savunmaları yapacağız. Daha sonrası ise yargının verdiği karara bağlı. Biz her zaman ki gibi kendimizden eminiz ve her ne olursa olsun bizim için Hiçbir sıkıntı yok" dedi. 


Korcan, konuşmasına şöyle devam etti: "Geriye dönüp baktığımda çok zor dönemler, çok zor günler yaşadığımı görüyorum. Her şey çok hızlı ve çok olumsuz gelişti benim açımdan. Kendi adıma konuşmak gerekirse bu yaşadığım kötü şeyler benim adıma bir tecrübdeydi. Futbol adına olmasa bile hayat adına bir tecrübe. Ama Allah'ıma şükürler olsun ki hepsi geçti. İnşallah bundan sonrası için her şey çok daha güzel ve olumlu olur benimi çin. Haketmediğim bir çok şey yaşadım. Beni en çok üzen aslında bu oldu diyebilirim." 
Korcan, ayrıca futbola olan özlemini de ifade ederek, "Ben bugünden itibaren ciddi anlamda futbol oynamak istiyorum. Bu zamana kadar hep bunu yaptım, hep futbol oynadım. Ama hak etmediğim çok şey yaşadım. O yüzden ilerisi için şu anda tek istediğim futbol oynamak. Üzerine basa basa söylüyorum sadece futbol oynamak istiyorum. Diğer Hiç bir ayrıntı beni ilgilendirmiyor. Temiz bir futbol istiyorum tıpkı eskiden olduğu gibi. Futbol hayatıma en iyi ve en başarılı şekilde devam etmek istiyorum ve bunun için elimden geleni yapacağım" diye sözlerini tamamladı.

Yorum
#1 | altuntas58 - 09 Mart 2012 17:42
Haydi korcan topla kendin bir an önce kaleni teslim ali 2.yarı defansımızdan ve özellikle kalecilerden çok cektik
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.