21 Ağustos 2017 20:42:11
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
KarmokEr
YussufKn
Tarokmaw
armn
bilgekagan58
Turan
ramazan kaya
Tepki58
ejderrr58
sevdam58
Sosyal Ağ'da İstder
Otyakmaz'ın tedbir kararı kaldırıldı
Otyakmaz'ın tedbir kararı kaldırıldı

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz hakkındaki idari tedbir kararının kaldırılmasına karar verdi.PFDK'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"Şike ve teşvik primi eylemlerinde bulunmak şüphesi ve iddiası ile 15.08.2011 tarihinden itibaren idari tedbirli olarak Kurulumuza sevk edilen SİVASSPOR Kulübü başkanı MECNUN OTYAKMAZ hakkında SİVASSPOR Kulübünün, idari tedbir kararının kaldırılması yönündeki başvurusu üzerine yapılan incelemede, FDT’nin 84. maddesi dikkate alınarak bu aşamada TFF Hukuk Müşavirliği tarafından konulan idari tedbir kararının KALDIRILMASINA karar verilmiştir.

 

GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Bu arada şike soruşturması kapsamında 8 ay tutuklu kaldıktan sonra geçen hafta tahliye edilen Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz için cumartesi günü görkemli bir karşılama töreni düzenlenecek. Hava yolu ile kente gelecek olan Başkan Otyakmaz için taraftarlar ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve bünyesindeki odalar bir araya geldi. Havaalanında karşılaşanacak olan Otyakmaz, konvoy eşliğinde kent merkezine getirilerek meydanda taraftarlarla buluşacak.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.