26 Nisan 2019 09:29:52
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Otyakmaz'ın tedbir kararı kaldırıldı
Otyakmaz'ın tedbir kararı kaldırıldı

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz hakkındaki idari tedbir kararının kaldırılmasına karar verdi.PFDK'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"Şike ve teşvik primi eylemlerinde bulunmak şüphesi ve iddiası ile 15.08.2011 tarihinden itibaren idari tedbirli olarak Kurulumuza sevk edilen SİVASSPOR Kulübü başkanı MECNUN OTYAKMAZ hakkında SİVASSPOR Kulübünün, idari tedbir kararının kaldırılması yönündeki başvurusu üzerine yapılan incelemede, FDT’nin 84. maddesi dikkate alınarak bu aşamada TFF Hukuk Müşavirliği tarafından konulan idari tedbir kararının KALDIRILMASINA karar verilmiştir.

 

GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Bu arada şike soruşturması kapsamında 8 ay tutuklu kaldıktan sonra geçen hafta tahliye edilen Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz için cumartesi günü görkemli bir karşılama töreni düzenlenecek. Hava yolu ile kente gelecek olan Başkan Otyakmaz için taraftarlar ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve bünyesindeki odalar bir araya geldi. Havaalanında karşılaşanacak olan Otyakmaz, konvoy eşliğinde kent merkezine getirilerek meydanda taraftarlarla buluşacak.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.