25 Eylül 2017 21:42:59
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Tomekatooff
DanielDew
PhilipOpifs
FrithjofHazy
PedarKa
pleseelock
GeorgeGoove
GambalwaVe
Flintswep
Angaret
Sosyal Ağ'da İstder
Nesine.com, Sivasspor'a sponspor oldu
Genel Spor Haberlerinews:  nesinecom_sivasspora_sponsor_oldu.jpgSivasspor, ''Nesine.com'' ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Sponsorluk anlaşması nedeniyle Sivas 4 Eylül Stadı'ndaki toplantı salonunda düzenlenen basın toplantısında konuşan Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Türk futboluna  son yıllarda ivme kazanmasından dolayı sponsorların, ulusal bazdaki firmaların ilgisinin artarak devam ettiğini söyledi.

Bu tür firmaların sayısı artıkça futbol ekonomisine yaptıkları katkı neticesinde ülke futbolunda çok önemli gelişmeleri son yıllarda gördüklerini ifade eden Otyakmaz, ''Bu yapılan işbirliği neticesinde Sivassporumuza çok önemli katkıların artarak devam edeceğini görüyoruz. Bu işbirliğinden dolayı Nesine.com ailesine teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

Nesine.com Genel Müdürü Halit Gülbakanoğlu ise Nesine.com olarak Turkcell Süper Lig'de anlaşmayı istedikleri kulüplerin çalışmasına bu sene başında başladıklarını kaydetti. Turkcell Süper Lig'de kendilerini heyecanlandıran kulüplerden birinin de Sivasspor olduğunu ifade eden Gülbakanoğlu, ''Sivasspor'la da bahis işi konusunda Nesine.com olarak istediğimiz noktada anlaşmaya vardık. Umarız bu anlaşma hem Nesine.com'a, hem Türk futboluna, hem de Sivasspor'a hayırlı olur'' dedi.

Sivasspor ile beraber ''sivas.nesine.com'' şeklinde yeni bir internet sitesi açtıklarını duyuran Gülbakanoğlu, internet sitesi hakkında bilgi verdi.

Kaynak : AA