22 Mart 2019 12:14:01
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Başkanımız Mecnun Otyakmaz tahliye oldu
Başkanımız Mecnun Otyakmaz tahliye oldu

Şike soruşturması kapsamında 8 aydır tutuklu bulunan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın tahliye haberi kentte büyük bir sevinçle karşılandı. Başkanın Sivas'a geleceği gün için karşılama hazırlığı yapılıyor.

3 Temmuz'da başlayan futbolda şike soruşturması kapsamında 8 aydır tutuklu bulunan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın dün görülen duruşma sonrasında tahliye edilmesi yönündeki karar mutlulukla karşılandı.


Karar geç saatlerde açıklanmasına rağmen, davayı takip edenler büyük sevinç yaşadı. Sivasspor'un taraftar sitelerine de bu mutluluk yansıdı. Başkanın serbest kalması camiayı sevindirirken, 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı. Sivasspor yönetimi de tahliye kararını memnunlukla karşıladı. 


Cumartesi günü İstanbul'daki evinde dinlenecek olan Başkan Mecnun Otyakmaz'ın Sivasspor'un yarın Ankara'da Gençlerbirliği ile oynayacağı maç için başkente gideceği öğrenildi.


Pazartesi günü Ankara'da yapılacak Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimlerine de gitmeyi planladığı belirlendi. Otyakmaz'ın Sivas'a gelişinde coşku ile karşılanması için de taraftarlar arasında hazırlık çalışması başlatıldı. Otyakmaz'ın gelecek hafta içinde kente gelmesinin planlandığı öğrenildi.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.