23 Mart 2019 08:29:19
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Yenilgiyi hak etmedik.."
Çalımbay: "Yenilgiyi hak etmedik.."

Çalımbay, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, sadece kadınlar ve çocukların izlediği maçta atmosferin mükemmel olduğunu belirterek, ''Boş stada oynanacağına böyle oynanması mükemmeldi. Fenerbahçe açısından bu çok büyük avantaj oldu'' dedi.


Maçın başından sonuna kadar galibiyet için oynadıklarını vurgulayan Rıza Çalımbay, ''Kora kor mücadele ettik. Maçın kırılma anlarını değerlendiremedik, kötü goller yedik. Ancak hiçbir zaman oyundan kopmadık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik, buradan galip ayrılan taraf biz olabilirdik. Takımımın oynadığı oyundan memnunum'' diye konuştu.


Maçın 64. dakikasında kaleciyle karşı karşıya kalan Pedriel'in kaçırdığı pozisyonla ilgili soru üzerine Çalımbay, ''İyi oynadığımız anda kaçırdık. O golü atsaydık 3-1 olacaktı. Sonuç daha farklı olabilirdi. Böyle maçlarda çok iyi bir lider lazım. Ondan sonra 2 oyuncu değiştirdik. Oynadığımız oyunun karşılığı bu olmamalıydı'' ifadelerini kullandı. 

Yorum
#1 | ihsanbaba - 22 Şubat 2012 21:50
2-1 öne geçtikten sonra takım futbolcularının şımardığı açıkca belli oldu büyük takıma karşı disiplinden koparsan sonuç işte böyle olur*** adam boş kaleye topu atamıyor kapasite meselesi***
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.