26 Nisan 2019 05:27:25
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Puanla dönmemiz gerekiyor"
Çalımbay: "Puanla dönmemiz gerekiyor"

Çalımbay, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdüren takımının idmanında yaptığı açıklamada, ligde kolay maç olmadığını, bütün maçların çok zor geçtiğini belirtti. 


Oynanan maçlarda da görüldüğü gibi kimin kimi yeneceği belli olmayan bir lig yaşandığını kaydeden Çalımbay, şöyle konuştu: ''O yüzden de Fenerbahçe maçı da zor olacak. Tabii ki bizim amacımız bulunduğumuz yeri korumak, hatta üstüne çıkmak. Onun için de oradan ne olursa olsun çok iyi mücadele edip puanla dönmemiz gerekiyor. Beşiktaş maçı, maçın ikinci yarısı için konuşursam en iyi oynadığımız maçlardan bir tanesi. Gerçekten çok iyi oynadık. Pozisyon dahi vermedik ikinci yarı ama ilk yarı istediğimiz gibi oynamadık. İkinci yarı girdiğimiz pozisyonlar olsun, oynadığımız oyun olsun mükemmeldi. İşte önemli olan şimdi Fenerbahçe maçında ikinci yarı oynadığımız oyunun üstüne çıkmamız gerekiyor. Eğer çıkmazsak Fenerbahçe farklı bir takım, deplasmanda ayrı bir takım, kendi sahasında ayrı bir takım onun için de çok dikkat etmemiz gereken bir maç.'' 


Ankaragücü'nden transfer edilen Slovak kaleci Stefan Senecky'nin Fenerbahçe maçında oynatılıp oynatılmayacağının sorulması üzerine Çalımbay, ''Yok, şu anda Senecky alınırken sadece bu sene için alınmadı. Seneye düşünülerek alınan bir arkadaşımız. Hazır olduğu takdirde önce kadroya alacağız. Nihat'tan çok memnunuz inşallah aynı şekilde de devam eder. Şu anki düşüncemiz o. Senecky uzun bir süreden beri oynamıyor onun için bir iki hafta sonra yüzde yüz hazır olur'' ifadelerini kullandı. 


Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan idman, düz koşu, istasyon ve kısa pas çalışmalarıyla devam etti. Futbolcuların neşeli oldukları gözlenen idman öncesi bir taraftar da oyunculara baklava ikram etti.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.