20 Austos 2018 12:24:42
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
Oktay_Calapverdi
Dannysid
Avalonawack
AabeyHift
teploTon
Ignaciocrees
Robertanymn
Thomascob
JamesBab
ijesqasobi
Sosyal A'da stder
Sivasspor'da Hedef Galibiyet
Sivasspor'da Hedef Galibiyet

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasnda Beikta' arlayacak olan Sivasspor, maçn hazrlklarna balarken, Teknik Direktör Rza Çalmbay, "Eer yukarlarda yer almak istiyorsak bu maç mutlaka iyi bir ekilde bitirmemiz gerekiyor" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasnda evinde Beikta' arlayacak olan Sivasspor, maçn hazrlklarna ara vermeden balad. Kulüp Tesisleri'nde Teknik Direktör Rza Çalmbay yönetiminde toplanan futbolcular, düz kounun ardndan snma hareketleri yapt. Antrenmanda daha sonra futbolcular, topla birlikte çalt.

Deplasmanda alnan 5-1'lik farkl Mersin dman Yurdu galibiyetini deerlendiren Teknik Direktör Rza Çalmbay, "Mersin maç bizim için dönüm maçyd. O maç alrsak, çok iyi bir konuma gelecektik. Zor bir deplasman olduunu da biliyorduk, çünkü Mersin takm daha önceki hafta Beikta' yenmiti. Biz maçn bandan sonuna kadar mükemmel ekilde oynadk. Arkadalarmz görevlerini dört dörtlük ekilde yaptlar. O yüzden de hakl bir galibiyet aldk. imdi önümüze bakacaz. Bu maçtan sonra hakikaten bizim üzerimizdeki takmlarla oynayacaz. Tabi ki iyi bir yere gelmek istiyorsak, bir eyler yapmak istiyorsak mutlaka bu maçlar çok iyi bir ekilde bitirmemiz gerekiyor" dedi.

Perembe günü oynayacaklar Beikta maçn en iyi ekilde bitirmek istediklerini kaydeden Çalmbay, "Önümüzdeki Beikta maç da çok zor maçlardan bir tanesi. Bizim iddiamz devam ettirmemiz için mutlaka iyi bir ekilde ayrlmamz gerekiyor. Biz kendimize güveniyoruz, inanyoruz. Önemli olan bu oynadmz futbolun biraz daha üzerine çkmamz gerekiyor. Girdiimiz pozisyonlar iyi deerlendirmemiz gerekiyor. Kendi taraftarmz önünde inallah iyi bir ey yapacaz" ifadelerini kulland.

Hayrettin'in haricinde takmda eksik bulunmadn belirten Çalmbay, "Bütün arkadalarmz maça hazr. Tabi ki baz maçlarda deiiklik yapyoruz, iki gün arayla maçlar oynuyoruz. Bizim tek amacmz, tek düüncemiz Beikta maçn kazanmak. Eer yukarlarda yer almak istiyorsak bu maç mutlaka iyi bir ekilde bitirmemiz gerekiyor" diye konutu.

Beikta maç öncesi Sivasspor, toplad 41 puanla ligde 6. srada yer alyor.

Yorum
#2 | Yiqidooo - 08 ubat 2012 01:52
Evet katlorum Biz yldz oyuncularmzla Beikta yeneceimize inanyorum.Yeterki ilk Gol onLar yesin...!
#1 | eyupk - 07 ubat 2012 08:57
BEKTAI YENCEK GTEYZ, YETER K FUTBOLCULARIMIZ NANSIN HERTRL ALIRIZ BU MAI.
Yorum yaz
Yorum gndermek iin ltfen ye girii yapn.
Oylama
Sadece yeler oylayabilir.

Oy verebilmek iin ltfen ye olun ya da ye girii yapn.

Henz bir oylama yaplmam.