23 Mart 2019 08:31:39
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "İyi bir galibiyet''
Çalımbay: "İyi bir galibiyet''

Çalımbay, 2-1 galip ayrıldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, bu maçtan önce Bursaspor karşısında çok ağır bir zeminde, çok tempolu bir maç oynadıklarını hatırlattı.


Antalyaspor'un çok iyi pas yapan ve çok iyi oyunculara sahip olan bir ekip olduğunu vurgulayan Çalımbay, ''Bu maçın çok zor olacağını biliyorduk, gerçekten de çok zor oldu. Çok sıkıntılı anlar yaşadık'' dedi. 


Maçın sonlarına doğru girdikleri pozisyonları da kaçırınca, iyice strese girdiklerini anlatan Çalımbay ancak maçtan galip ayrılmasını bildiklerini söyledi.


Bursaspor ve Medical Park Antalyaspor maçlarını çok iyi bir şekilde bitirdiklerini belirten Çalımbay, ''Tabii ki böyle galibiyetler her zaman olabilir. Benim her zaman söylediğim bir şey var, önemli olan istikrarı devam ettirmek. Yolumuza devam edeceğiz. Çünkü yolumuz uzun, daha çok kritik maçlarımız var. Herkesin herkesi yenebileceği bir lig yaşıyoruz. Eğer yukarıda bir yerde yer almak istiyorsak, bundan sonraki maçlarımıza daha sıkı, daha konsantre bir şekilde çıkmamız gerekiyor. Bu galibiyet, iyi bir galibiyet'' diye konuştu.


Bu maçın geride kaldığını, artık hafta sonunda oynayacakları maça odaklanacaklarını ifade eden Çalımbay, önlerinde çok zorlu bir periyotun olduğunu belirterek, en iyi sonuçları almak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.


Sivasspor'un 2. golünü atan Erman Kılıç ise geçen haftaki Bursaspor galibiyetinin anlamlı bir hale gelmesi için Medical Park Antalyaspor maçını kazanmaları gerektiğini belirterek, saha ve seyirci avantajlarını iyi kullanarak sahadan galip ayrıldıklarını söyledi.


Takım halinde iyi mücadele ettiklerini ifade eden Kılıç, üst sıraları zorlayacaklarını kaydederek, ''Sivasspor artık ilk 4'ün içinde olacaktır'' dedi.


Kırmızı-beyazlı ekibin ikinci golünü atan Mehmet Nas ise Antalyaspor gibi kaliteli bir ekibi yendikleri için mutlu olduklarını söyledi. Önceden ilk 8'i hedeflediklerini ifade eden Nas, şu andan itibaren ise ilk 4'ü hedeflediklerini belirterek, bu çıkışlarının devam etmesini diledi.


Çek oyuncu Jakup Navratil de ilk yarıda takım halinde çok güzel bir oyun ortaya koyduklarını ve maçtan galip ayrılmayı başardıklarını söyledi. 

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.