26 Nisan 2019 05:29:58
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Mükemmel bir galibiyet aldık.."
Çalımbay: "Mükemmel bir galibiyet aldık.."

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ''Mükemmel bir galibiyet aldık, ama bunu unutup iki gün sonra oynayacağımız Medical Park Antalyaspor ile yapacağımız maçı düşünmek zorundayız'' dedi..


Çalımbay, 2-1 kazandıkları Bursaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, Bursa'ya puan veya puanlar için geldiklerini, 90 dakika sonunda da sonucun arzuladıkları şekilde olduğunu söyledi. 
Her iki takımın da çok iyi mücadele ettiğini ifade eden Çalımbay, başından sonuna dek oyundan kopmadıklarını, özellikle ikinci yarıda Bursaspor'un da üzerlerine gelmesiyle önemli pozisyonlar ürettiklerini kaydetti. 


''Bu pozisyonları değerlendirsek oyunu daha önceden koparabilirdik'' diyen Rıza Çalımbay, şöyle devam etti: ''Maçın son bölümü taktik savaşına dönüştü. Ertuğrul Sağlam'ın oyuncu değişikliklerine cevap verdik. İki takım oyuncularını da kutluyorum. Mükemmel bir galibiyet aldık ama bunu unutup iki gün sonra oynayacağımız Medical Park Antalyaspor ile yapacağımız maçı düşünmek zorundayız. Ne sevinecek, ne de üzülecek zamanımız var. Ligi iyi bir yerde bitirmek istiyorsak seriyi sürdürmek zorundayız. Bursaspor'a da bundan sonraki maçlar için başarılar diliyorum.'' 


Maç sonrasındaki gerginliğin anımsatılması üzerine Çalımbay, ''Genç ve tecrübesiz oyuncularımız var. Onlar bazen hata yapabiliyorlar. Böyle gerginliği yüksek maçlarda, bu tür olaylar normal. Yoksa benim ve oyuncularımın Bursaspor'a kasti bir durumu olamaz. Sonuçta Bursaspor'un başında canım kadar sevdiğim kardeşlerim var. Hatamız varsa Bursaspor camiasından özür dileriz'' diye konuştu.

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.