26 Nisan 2019 09:27:06
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Herşey daha da iyi olacak"
Çalımbay: "Herşey daha da iyi olacak"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Ankaragücü karşısında iyi bir galibiyet aldıklarını ve iyi futbol oynadıklarını söyledi..


Rıza Çalımbay, 3-0 galip geldikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, Ankaragücü maçının kağıt üstünde herkesin kolay gördüğü bir maç olsa da, kendisine göre takımlarının en zor maçlarından bir tanesi olduğunu söyledi. 


Çünkü ikinci yarıya en iyi başlayan takımlardan birinin de Ankaragücü olduğunu anlatan Çalımbay, ''Ben kendilerini tekrar tebrik ediyorum, bu zor şartlarda olağanüstü şekilde mücadele ediyorlar'' dedi. 


Maça çok iyi başladıklarını, istedikleri skorları da bulduklarını ifade eden Çalımbay, ''Maç boyu oyundan kopmadık, zaman zaman bazı kopukluklar oldu. Onu da hemen telafi ettik. İyi bir galibiyet aldık, iyi de oynadık. İyi pozisyonlar da yakaladık. Çok eksik olmamıza rağmen onların yerine oynayan genç arkadaşlarımız da mükemmel oynadılar'' diye konuştu. 


Galibiyetin güzel olduğunu, ancak kendisi için önemli olanın istikrarı devam ettirmek olduğunu dile getiren Çalımbay, ''Güzel bir seri yakalarsak ligi çok iyi bir yerde bitirebiliriz. Bundan sonraki maçlarda çok daha dikkatli olmamız gerekiyor, çok daha iyi konsantre olmamız gerekiyor'' ifadelerini kullandı. 


Çok yoğun bir maç tempolarının olduğunu aktaran Çalımbay, onun için de hemen bu maçı unutarak önlerindeki maçlara konsantre olmaları gerektiğini söyledi. 

 

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.