19 Kasım 2018 12:56:17
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: "Son paslarda dikkatli olsaydık.."
Çalımbay: "Son paslarda dikkatli olsaydık.."

Rıza Çalımbay, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile çok güzel bir maç yaptıklarını belirtti, Hayrettin hakkında konuştu..

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 1-1 berabere kaldıkları 90 dakikanın ardından çok güzel bir maç yaptıklarını belirtti. 


İki takımın da kazanmak için sahaya çıktığını kaydeden Çalımbay, ''Biz son paslarda biraz daha dikkatli olsaydık, buradan galibiyetle ayrılabilirdik. İstanbul Büyükşehir Belediyespor iyi bir takım, iyi bir kadrosu var. Ligde alınan her puan çok çok önemli. Ligin ilk yarısında önümüzde son bir maçımız var. O maçı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz'' diye konuştu. 

 


-Hayrettin sakatlandı- 
Çalımbay, karşılaşmanın 75. dakikasında sakatlanarak yerini Ziya Erdal'a bırakan tecrübeli futbolcuları Hayrettin Yerlikaya'nın durumunun çekilecek MR'dan sonra belli olacağını bildirdi. 
Sivassporlu futbolcu Erman Kılıç da bugün takım olarak iyi mücadele ettiklerini anlatarak, ''Mücadelelerinden dolayı tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bugün iki takımın mücadelesi iyiydi fakat hakem buna ayak uyduramadı. Verilmeyen penaltımız vardı. Hasagic'in de pozisyonu kırmızı kart olmalıydı'' ifadelerini kulandı. 
Kadir Bekmezci ise takım olarak iyi bir mücadele sergiledikleri karşılaşmayı kazanamadıkları için üzgün olduklarını dile getirdi

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.