16 Temmuz 2018 23:28:11
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
SbitenshhikovaKatya6
NeumywakinIlya902
YudichewaLada978
Lyudmilavisloguzova968
PavelOrnatskii2
MichaelTew
NadezhdaMiltonowa900
WyazginLesha7
GenaLitovchenko19952
Donaldbuh
Sosyal Ağ'da İstder
Ertuğral: "Artık utanıyorum"
Sivasspor Haberleri

news: artik_utaniyorum_muhsin_ertugral.jpgSivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral, Gençlerbirliği karşısında aldıkları mağlubiyetin ardından yaptığı açıklamada "Kendi adıma oynadığımız futboldan utanıyorum" dedi.

Konuk takımın 2-0 üstünlüğü ile sona eren maç sonrası değerlendirmelerde bulunan ve taraftarların 'istifa' tezahüraütları ile karşılaşan Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral, "Söyleyecek fazla bir şey yok. Hakikaten utanıyorum. Haftalardır kendi kendimizi yeniyoruz. Bu rakiplerin iyi olmasından değil. Yediğimiz ilk gol ortada. Söyleyecek bir şeyim yok. Şahsım adına oynadığımız futboldan utanıyorum. Haftalardır aynı şekilde 20'nci dakikalarda gol yiyoruz. Bunu bir türlü çözemedik. Rakip ilk defa kale önüne geldi, golü buldu. Golden önce bu poizsyonlarla ilgili uyarıda bulunmama rağmen hatayı yaptık. Kendi hatamızdan dolayı bu golü yedik" diye konuştu.

İstifa tezahüratlarına da değinen Ertuğral, "İstifa tezahüratları konusunda seyirci haklı. Takım kötü gittiği için görüşlerini dile getiriyorlar. İç dünyamızda bunu tartışabiliriz. İnsanlar pazardan pazara gelip bunu görüyor. Sorumulusu Muhsin Ertuğral olduğu için de bunu dile getiriyorlar. Bu konuyu yönetimle oturup konuşmamız gerekiyor. Bunu kamuoyunda tartışamayız" dedi.

Takımın ligde kalma ihtimalini de değerlendiren Ertuğral, "Ligde kalabiliriz. 20 dakika top oynadık. Geçen hafta da böyleydi. Psikolojik baskı çok. Oyuncularımız idmanda yapmak isetdiklerini yapıyorlar. Ama maçta bir gol yiyince bütün her şey alt üst oluyor, sinir başlıyor. 2 tane önemli gol pozisyonumuz vardı, ama golü bulamadık. Açılınca daha çok strese girdik" şeklinde konuştu.


Kaynak : AA

Yorum
#1 | ihsanbaba - 22 Mart 2010 22:56
muhsin hoca utanması gereken sadece sen değilsin bu takımın içi boşaltılırken sadece seyredenlerde utanması gerekenlerdir...***
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.