23 Mart 2019 08:30:50
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Sporcularımız Karabükspor Maçında Umutlu
Sporcularımız Karabükspor Maçında Umutlu

Kaptanımız Hayrettin Yerlikaya ve Mahmut Boz Karabükspor maçından en iyi sonuçla dönmek istediğimizi söylediler.

Kaptanımız Hayrettin Yerlikaya yaptığı açıklamada uzun bir aradan sonra ligin yeniden start aldığını ve lige iyi bir başlangıç yapmak istediğimizi belirterek şunları söyledi: “Nasıl başlarsanız lig öyle devam ediyor. Hazırlık dönemimiz gayet iyi geçti. Maçlarımız gayet güzel ve tempoluydu. Sakat arkadaşlarımız da iyileşti. Karabükspor deplasmanında alacağımız bir galibiyetle lige iyi başlamak istiyoruz. Kazanamasak bile kaybetmek istemiyoruz. İnşallah umduğumuzu alıp geliriz Sivas’a.”
 
Sivasspor’umuzun bu sezon kadrosuna kattığı Mahmut Boz ise sezonun ilk maçları genelde zor olduğunu söyledi. Karabük’ün zorlu bir deplasman ifade eden Boz: “15 gündür çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Tek amacımız Karabükspor’dan 3 puan almak. Yenemiyorsak da en az bir puan almak istiyoruz. Takımımız 3 puana göre hazırlandı buna konsantre oldu. İnşallah evimize 3 puan ile dönmek istiyoruz” dedi.
 
Sivasspor’umuza transferinde Rıza Çalımbay’ın emeğinin büyük olduğunu söyleyen Boz:  “Hocanın sayesinde buradayım onun da emeği var bunda. Sivasspor’da çok iyi karşılandım. Takımda arkadaşlık çok iyi. Hemen uyum sağladım. Şans bulduğum zaman takımın ve kendim adıma elimden gelen her şeyi sahada uygulamak istiyorum” ifadesini kullandı.