16 Temmuz 2018 23:27:59
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
SbitenshhikovaKatya6
NeumywakinIlya902
YudichewaLada978
Lyudmilavisloguzova968
PavelOrnatskii2
MichaelTew
NadezhdaMiltonowa900
WyazginLesha7
GenaLitovchenko19952
Donaldbuh
Sosyal A'da stder
Sivassporlular'dan Bursa'ya jest
Genel Spor Haberleri

news: Sivassporlulardan_Bursaya_jest.jpg

Bursaspor, 2 günlük iznin ardndan, pazartesi günü oynayacaklar Denizlispor maçnn hazrlklarna akam saatlerinde yapt antrenman ile balarken, antrenman öncesinde Bursa'da yaayan Sivasllar Dernei üyeleri Özlüce Tesisleri'ne gelerek Bursaspor'a baarlar diledi.

Manisaspor’u evinde 2-0’lk skorla malup eden Bursaspor, 2 günlük iznin ardndan bugün yapt antrenman ile Denizlispor maç hazrlklarna balad. Teknik direktör Erturul Salam nezaretinde gerçekletirilen antrenmanda, futbolcular düz koularn ardndan kondisyon çalmasyla antrenman tamamladlar. Antrenmana ülkelerinden henüz dönmeyen Bulgar kaleci vankov, Kirita ve Ergiç katlmad.

SVASLILAR'DAN JEST
Antrenman öncesinde Bursa’da yaayan Sivasllar Dernei üyeleri Özlüce Tesisleri’ne gelerek Bursaspor’a baarlar diledi. Baklava ikram eden üyeler, bu yl yeil beyazl ekibin ampiyon olmasn istediklerini ifade ettiler. Tesislere gelen bir grup Bursaspor taraftar da yaptklar özel tasarm hallarn Teknik Direktör Erturul Salam ve Kaptan Ömer Erdoan’a hediye etti.

Öte yandan bir televizyonda yapt program için Özlüce Tesisleri’ne gelen Feyyaz Uçar, Bursaspor’un ampiyonlukta büyük ansnn olduunu vurgulad. Taraftar ve kadrosuyla yeil beyazl ekibin ampiyonluu hakettiini belirten Uçar, ”Bursaspor ampiyon olursa bence Türk Futbolu için milat olur” dedi.