17 Austos 2018 00:16:48
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
Oktay_Calapverdi
RathgarOr
Garikdax
Siverttern
JeremyDualf
Musanlell
Dannysid
Avalonawack
AabeyHift
teploTon
Sosyal A'da stder
Otyakmaz ile devam..
Otyakmaz ile devam..

Sivasspor Kulübü Bakanl'na Mecnun Otyakmaz yeniden seçildi.

Otyakmaz, Sivas l Özel daresi Toplant Salonu'nda gerçekletirilen olaan genel kurulda faaliyet raporunu okuduktan sonra yapt konumada, delegelerin güvenine layk olmann ve bu sorumluluun üstesinden gelmenin kendisi için çok önemli olduunu söyledi. 

Daha önceki dönemde 20 yönetim kurulu üyeleri olduunu, bu dönemde yaptklar tüzük deiikliiyle bu sayy 14'e düürdüklerini belirten Otyakmaz, ''Bundan önceki 11 arkadamzla yolumuza devam ediyoruz. Baz arkadalar yeni dönemde çeitli vesilelerle görev alamayacaklar. Onlarn yerine 3 yeni arkadamz söz konusu. Bizi bu onura layk gördüünüz için hepimize ayr ayr sayg ve sevgilerimizi sunuyorum. Mahcup olmadan çalacama da söz veriyorum'' dedi. 

Sivas Valisi Ali Kolat ise ligde ampiyonun belirlendii Sivasspor-Fenerbahçe maçna deinerek, ''Seyirciler iyi duygularla, iyi intibalarla ayrldlar. Sivas'n gerçek yüzünü, hogörüsünü, sevgisini gördüler. Sivas'n darda bilinen bir yüzü var maalesef. Ama giderek bunun çok aldn görüyoruz. Bunda da Sivasspor'un çok büyük katks olmutur'' diye konutu. 

Genel kurulda yönetim ve denetim kurulu raporlar ile bilançonun ibrasndan sonra tahmini bütçe okundu. Krmz-beyazl ekibin 2011-2012 futbol sezonundaki tahmini bütçesinin 35 milyon lira olduu belirtildi. 

Mecnun Otyakmaz'n bakanlnda tek liste ile gidilen genel kurulda, konumalarn ardndan oylamaya geçildi. Oylamaya katlan bütün delegelerin oyunu alan mevcut bakan Mecnun Otyakmaz, yeniden bakanla seçildi. 

Mecnun Otyakmaz'n bakanlnda oluan yeni yönetimde Erdal Ylmaz, Halit Yazc ve Erdoan Bozatl'dan oluan 3 yeni isim de yer ald. 

Otyakmaz bakanlndaki yeni yönetim kurulunda u isimler yer alyor: 

''Ahmet Çelebi, Ekrem Munar, Erdal Sarlar, Erdal Ylmaz, Erdoan Bozatl, Faruk Taseten, Halit Yazc, Hayrettin Yldrm, Hüsnü Eken, Mehmet Ali Topal, Mehmet Oflaz, Murat ahin, Ömer Sepet, Uur Akku.'' 

Genel kurula Garnizon Komutan Tugeneral Muammer Bayram, Belediye Bakan Vekili Ömer Faruk Çnargil, l Jandarma Komutan Kurmay Albay Murat Arslan, Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan da katld.