26 Nisan 2019 09:24:41
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Otyakmaz: ''Yiğido lakabına layık olacağız''
Otyakmaz: ''Yiğido lakabına layık olacağız''

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, hafta sonu Türkiye'nin merakla beklediği maçı oynayacaklarını hatırlatarak, "Sorumluluk içinde ve yiğido lakabına uygun şekilde mücadeleden çıkacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

 
Sivasspor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tesislerde yaptığı çalışma ile sürdürdü. Kırmızı-Beyazlılar'da izinli olan Sandro dışında tüm oyuncular çalışmaya katıldı. Koşu ve 5'e 2 çalışmasıyla devam eden antrenmanın son bölümünde Teknik Direktör Rıza Çalımbay taktik ağırlıklı çift kale maç çalışmasına yer verdi. Antrenmanı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve AK Parti Sivas Milletvekili adayları da izledi.

Başkan Mecnun Otyakmaz, tarafından karşılanan Erdem ve beraberindekiler antrenman sahasında Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve Kaptan Mehmet Yıldız ile görüşerek başarı dileklerini iletti.

 
YİĞİDO LAKABINA LAYIK OLACAĞIZ 
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çok önemli haftayı yaşadıklarını ifade etti. Otyakmaz, "Haftasonunda önemli bir maç oynayacağız. Bütün Türkiye'nin gündemini işgal edecek maç olacak. Dışarıdan çok sayıda misafir bekliyoruz. Sivas, Türkiye'de olduğu gibi maça kilitlenmiş durumda. Biz de buna layık olmak ve misafirperverliğimizi göstermek için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah yüzümüzün akıyla bu karşılaşmadan misaferperverliğimizi göstererek, şehrimizi tanıtma fırsatı bulmuş olacağız. İşin futbol boyutu noktasında ise kulüp olarak elimizden gelen mücadeleyi gösterip, futbolu çirkinleştirmeden, sorumluluk içinde ve 'yiğido' lakabına uygun şekilde bu mücadeleden çıkacağımızı düşünüyorum. " diye konuştu. 


Sivasspor'un tecrübeli futbolcularından Hayrettin Yerlikaya yeni yaptırdığı düğün salonunu törenle hizmete açtı. Kardeşler Mahallesi'nde Emniyet Müdürlüğü karşısında hizmete giren düğün salonun açılışına Vali Ali Kolat, Tugay Komutanı Tuğgeneral Muammer Bayram, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve Sivassporlu futbolcular katıldı.