19 Şubat 2019 12:39:04
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Richardwaw
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
Sosyal Ağ'da İstder
Çalımbay: Sorumluluğumuzu Biliyoruz
Çalımbay: Sorumluluğumuzu Biliyoruz

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay kanal Türk’te yayınlanan Telegol programına telefonla bağlanarak hafta sonu oynayacağımız Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

Bu maçta motivasyon sorunu yaşamayacağımızı, kazanmak için elimizden geleni yapacağımızı belirten Çalımbay: “Zaten bu maçın ağırlığı ile kamuoyu motivasyon edecektir. Bu işin sorumluluğunu biliyoruz. Tüm ekibimize yakışacak oyunu oynayacak. Görevimizi sonuna kadar yapacağız tabi ki. Fenerbahçe maçı son maçını oynayacak kaderi buna bağlı. Biz elimizden geleni yapacağız. Normal çalışmalarımızı yapacağız. Çok stresli günler yaşadık. Düşme adayıydık ama son maçlarımızı alarak iyi grafik çizdik bu işin bilincindeyiz. Gözler bu maçta. Hiç bir şaibe bırakmadan oynayacağız.” dedi.

Teknik direktörlük hayatında daha önce birçok kez Fenerbahçe ile karşılaştığını, belirten Çalımbay şunları kaydetti: “Fenerbahçe’ye karşı Kalecisiz oynadık. Onlara karşı şansım da var ama her zaman aynı şey olmaz. Ama Fener işi son maça kalmış çok zor olacak, kişiliğimiz karakterimiz bazı şeyleri yapmaz bu düşüncelere kesinlikle izin vermem normal oyunumuzu oynayacağız.” 

Kadromuzda bulunan hiçbir futbolcuya Fenerbahçe maçı öncesi izin verilmeyeceğini açıklayan Çalımbay: “Sadece Sandro’ya izin verdim eşi hamile olduğu için. Çünkü birazda problemli durumları söz konusu idi. Bu yüzden izin verdim. Cezalımız sakatımız yok. Sadece Pedriel’in Konyaspor maçı öncesi ısınırken hafif sakatlığı oldu. Onunda herhangi bir sorunun olmadığını düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi.