19 Temmuz 2018 00:56:51
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Donaldbuh
Sosyal Ağ'da İstder
Musa ve Yasin iddialı konuştu..
Sivasspor HaberleriSivassporlu futbolcular Musa Aydın ve Yasin Çakmak, Denizlispor galibiyeti sonrası iddialı konuştular..

Gol attığı için ayrıca mutluluk yaşadığını ifade eden Musa Aydın, evden çıkarken kızı Ceylin'in ''İnşallah bu maçta gol atarsın babacığım'' dediğini belirterek, ''Golümü kızıma ve eşime armağan ediyorum. Bizim için önemli bir galibiyat aldık. Denizlispor açısından da kümede kalma mücadelesinde bir umut maçıydı. Maç stresli geçti. Fakat galip gelmesini bildik. İkinci yarıdaki ilk galibiyetimizi aldık. İnşallah üst üste galibiyetler alıp alt sıralardan uzaklaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

Yasin Çakmak ise özverili bir şekilde futbol oynadıklarını ve mutlak kazanmaları gereken bir maçtan iyi mücadele edip galip ayrıldıklarını söyledi.

Taraftarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Yasin, ''Bizi böyle desteklesinler, bundan sonraki maçlarda da elimizden gelenin en iyisini yapıp, terimizin son damlasına kadar sahada mücadele edip, bu takımı bu sene ligde bırakacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın'' dedi.kaynek: ajansspor

Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.