22 Mart 2019 12:13:05
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Airbladeeqe
RobertVum
Sosyal Ağ'da İstder
Özdemir'den Kulübümüze Ziyaret
Özdemir'den Kulübümüze Ziyaret

CHP Sivas milletvekili Malik Ejder Özdemir, İl başkanı Cahit Korkut ve partililer Sivasspor’umuza moral ziyaretinde bulundu. 

CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir Sivasspor’umuzun geride kalan maçlarda çok büyük şansızlıklar yaşadığını ancak bu kötü durumdan çıkacağına inandığını belirterek, “Biliyoruz ki bu şansızlık bir yerde dönecek. Hepimizin umudu dileği sizlerle. İnşallah iyi olacak. Sivas’ın tutunacağı dallardan en önemlisi Sivasspor’dur. Bir Sivas millet vekili olarak bunu pek arzuyla söylemiyorum ama Sivasspor’ın bir üniversitesi bir de Sivasspor’u var. Sivasspor geçmişte yakaladığı başarıları yeniden yakalayacaktır buna inanıyoruz çünkü siz bu işi yürekle yapıyorsunuz.” dedi.

Sivas’a yapılacak stat konusunda Özdemir’i bilgilendiren Başkanımız Mecnun Otyakmaz, kendilerine bugüne kadar bir bilgi gelmediğini ancak yapılması planlanan 25 bin kişilik stadın 25-30 yıl kullanılabileceğini söyledi. Stadyumun yapım aşamasına geldiğini ifade eden Otyakmaz, “25 bin stat yapılacağı söyleniyor ancak bize bilgiler henüz gelmedi. Umarız ki modern bir stat olur. Sivas’ın koşullarını kaldıracak bir stat yapılırsa biz bunu destekleriz. Şu an ki 17 bin kişilik stadımız senede 1-2 maç dışında dolmuyor. Demek ki şuan ki 17-18 bin kişilik stat Sivas’ın için yeterli. Gönül isterdi ki 30 bin kişilik yapılsın ama ilk etapta 25 bin kişilik stat yeterli olacaktır” şeklinde konuştu.

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay'a da gelecek maçlarda başarılar dileyen partileler daha sonra tesislerimizden ayrıldılar.

 


www.sivasspor.org.tr