21 Kasım 2018 15:34:11
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
JasonJet
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Sosyal Ağ'da İstder
Yiğido Sivas'ta Çalıştı
Yiğido Sivas'ta Çalıştı

Devre arasını çalışmalarını Antalya Belek’de sürdüren, ardından Galatasaray maçına İstanbul’da hazırlanan Sivasspor'umuz, bugün Antalyaspor maçının hazırlıklarına Sivas’ta başladı.

 

Çok sayıda futbolcumuzun sakat ve hasta olduğu Sivasspor’umuzda çalışmalar 14 futbolcumuz ile başladı. Yeni transferlerimiz Korcan, Lubos Kamenar, Jakub Navratil, Tomas Rada, Michael Eneramo, ve Kamil Grosicki’de çalışmalarda yer aldı.
 
Sakatlıklarından dolayı çalışmalara katılamayan Deniss İvanovs, Hayrettin Yerlikaya çalışmalara katılmazken, hasta olan Uğur, Pedriel, Kadir, Mehmet Nas çalışmalara katılmadı. Sakatlıkları devam eden Abdurrahman ve Sedat ise yaptıkları düz koşunun ardından çalışmayı sonlandırdı.
 
Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay eşliğinde gerçekleştirilen antrenman, düz koşu ile başladı. Açma germe hareketlerinin ardından, tempolu çıkış koşuları yapan Yiğidolar iki gruba ayrılarak 5’e 2 tek pas çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde yarım sahada çift kale maç yapan Sivasspor düz koşu ile çalışmalarını sonlandırdı.
 
Çek futbolcular Jakub Navratil ve Tomas Rada’nın sürekli yan yana olduğu ve son derece keyifli oldukları gözlerden kaçmadı.
Öte yandan Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay bugün saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
25 Ocak 2011 Salı ,18:50:50 www.sivasspor.org.tr