26 Mart 2019 13:13:41
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Sosyal Ağ'da İstder
Antalya Kampı Sona Erdiyor
Antalya Kampı Sona Erdiyor

25 Aralık’ta Antalya’da kamp yapmaya başlayan Sivasspor'umuz, Side’ki çalışmalarını bugün tamamlayarak 2 günlük izne ayrılacak. İzin dönüşünde ise Sivasspor, ligin ikinci yarısı ilk maçında karşılaşacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına başlayacak.

 

Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarı hazırlıklarını yirmi bir gün Side’de sürdüren Sivasspor'umuz, son antrenmanını gerçekleştirerek, bugün (14 Ocak 2010 Cuma) oynayacağımız hazırlık maçı ile kampı noktalayacak.

Sabah gerçekleştirilen antrenmanda yeni transferlerimiz katılırken diğer futbolcular katılmadı. 

Antrenmana sakatlıkları süren Ziya Erdal katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Hayrettin Yerlikaya ise düz koşunun ardından çalışmalarını sonlandırdı. Ramoviç, Alişan Şeker ve Korcan Çelikay kaleci antrenörümüz Cengiz Birgen eşliğinde takımdan ayrı olarak çalıştı.

Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleştirilen akşam antrenmanı ısınma ve düz koşu ile başladı. Üç guruba ayrılan Yiğidolarımız, 5’e 2 çalışmasının ardından, dayanıklılık ve istasyon çalışmaları ile antrenmanı sürdürdü. Çalışmaların son bölümünde çift kale maç yapan kırmızı beyazlı ekibimiz kanat çalışmalarının ardından antrenmanı tamamladı. Futbolcuların son derece neşeli ve hırslı olması teknik ekibimizin yüzünü güldürdü.
Futbolcularımız 2 günlük iznin ardından Galatasaray maçının hazırlıklarına başlayacak.
 
Son sınav De Graafschap ile
Sivasspor'umuz bugün (14 Ocak 2011) Hollanda temsilcisi De Graafschap ile karşılaşacak.
Side’de daha önce oynadığımız maçlardan Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan,  Arnavutluk takımı Skënderbeu Korçë ile de 1-1 berabere kalan Sivasspor'umuz son hazırlık maçında bugün saat 14.00’te Titanic Otel’in sahasında De Graafschap ile karşılaşacak.
 
Sivasspor'umuz, Beşiktaş’a misafir olacak
Antalya’da sürdürdüğü kampı bugün sonlandıracak Yiğidolarımız, iki günlük iznin ardından İstanbul’da buluşarak Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde buluşarak Galatasaray maçının hazırlıklarını İstanbul’da sürdürecektir.